İstanbul Özel Ders Başvurusu için tıklayın

İstanbul Özel Ders

İLKÖĞRETİM: ÖDEV – ETÜD ÇALIŞMALARI

ORTAOKUL:  OKULA TAKVİYE

8. SINIF: TEOG SINAV HAZIRLIK PROGRAMLARI

12.SINIF:  YGS – LYS ÜNİVERSİTE SINAV HAZIRLIK PROG.

LİSE: 9/10/11.SINIF OKULA TAKVİYE

YABANCI DILDE EĞİTİM VEREN KOLEJLERIN SAYISAL DERSLERININ (ING.-FRA.-ALM.-ITA. DILLERINDE ANLATIMI)

SAT – IB – AP DERSLERİ

UNIVERSITE: VİZE – FINAL SINAVLARINA HAZIRLIK

UNIVERSITE: YABANCI DİL HAZIRLIK ATLAMA

SPEAKİNG INGİLİZCE ( SIRKETLERE-ISADAMLARINA-CALISANLARA-AKADEMISYENLERE-EVHANIMLARINA YÖNELİK)

AYRICA TÜM YABANCI DILLER…

NOT: ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ BOGAZICI/ODTU/GALATASARAY/ISTANBUL/MARMARA ÜNV.  GIBI TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ UNIVERSITELERINDEN MEZUN OLMUŞ BAY/BAYAN ÖĞRETMENLERIMIZ TARAFINDAN ISTANBUL’UN TÜM SEMTLERINDE BİRE BİR EVLERDE YAPILMAKTADIR.

ISTANBUL GENELINE HITABEN YÜZLERCE ÖĞRENCİ VE VELI REFERANSLARI İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİR YA DA AŞAĞIDAKİ ÖZEL DERS TALEP FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ

Telefon Numaralarımız: 0505500629905394997482

www.bogazicielit.net

“Evinizde özel dersin adresi”

ÖZEL DERS TALEP FORMU

Ad Soyad

E-posta

Ev Telefonu

Cep Telefonu

Öğrenci Adı

Semt

Okul

Sınıf

İstediğiniz Dersler

Eklemek İstedikleriniz

istanbul ingilizce özel ders

Boğaziçi Elit İstanbul Özel Ders

Çocuklarımızın hayatına yön veren ve geleceğinde belirleyici rol oynayan etkenler bilindiği gibi TEOG, YGS ve LYS sınavlarıdır. TEOG sınavlarında temel derslerin yanı sıra İngilizce bilgisi de test edilmekte, öğrenciler İngilizce puanlarına göre de değerlendirilmektedir. Ülkemizde yabancı dile çok fazla önem verilmediğinden çocuklar genellikle İngilizce dersinde başarısız sonuçlar elde etmekte, bu sonuçta bütün TEOG sınavını olumsuz yönde etkilemektedir. Sınıfları kalabalık oluşu, öğrencinin dikkat dağınıklığı, öğretmen sayısının yetersizliği, çocuğun kendi başına ders çalışamaması veya çalışmayı bilmemesi gibi birçok sebep çocukların başarısız olmasını kaçınılmaz hale getirmektedir.

Boğaziçi Elit Eğitim Kurumu olarak çocuklarımızın eksiklerini tespit etmekte ve bu yönde eğitim vererek çocuklarımızın boşa zaman harcamalarının önüne geçmekteyiz. Kurumumuzdan matematik özel ders alan öğrencilerimiz TEOG sınavlarında kayda değer başarılar elde etmektedirler.
Öğrencilerin eğitim hayatı boyunca en önem vermedikleri TEOG derslerinin başında İngilizce gelmektedir. Özellikle ileri yaşlarından sonra İngilizce ile ilk kez karşılaşan öğrenciler eğitimin içeriğini tam olarak kavrayamamakta bu da başarısız olmalarına neden olmaktadır. Boğaziçi Elit Eğitim Kurumu olarak alanında uzman yabancı ve Türk İngilizce öğretmenler eşliğinde çocuklarımıza İngilizceyi severek öğretmekteyiz. İngilizce gibi genel olarak başarısız sonuçlar elde edilen dersler sınavlar açısından belirleyici olmaktadır. İngilizce özel ders alan öğrenciler ise rakiplerinin eksik kaldığı soruları başarıyla tamamlayarak sınavlarda daha başarılı sonuçlar elde etmektedir. Boğaziçi elit eğitim kurumumuzda eğitim koçlarımızdan da destek alarak öğrencinin eksik kaldığı konuları ve ders çalışma şeklini tespit ederek her öğrenciye özel ders programı hazırlamakta ve çocuklarımızla birebir ilgilenmekteyiz.

istanbul matematik özel ders

İstanbul İngilizce ve Matematik Özel Ders

İstanbul özel ders hizmetlerinden faydalanan öğrencilerimiz sınavlarını başarıyla geçmekte ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmaktadır. İngilizce dersinden anlamayan ve İngilizce bilmeyen öğrencilerin yanı sıra İngilizce bildiği halde sınav metodunu bilmediğinden başarısız olan öğrenciler de vardır. Eğitim kurumumuzdan özel ders alan öğrencilerimizi sınava yönelik yetiştirerek başarısızlığın önüne geçmek en büyük hedefimizdir. Kurumuzda eğitim alan öğrencilerimizi gereksiz konularla oyalamamakta, sınava yönelik nokta atışı tespitlerimizle öğrencilerimize dersi sevdirmekte ve sınav açısından önemli olan konulara ağırlık vererek başarıyı garantilemekteyiz.

Sınavlar hakkında detaylı bilgiler almak için ÖSYM ve MEB sitelerine göz atmayı unutmayınız.