BOĞAZİÇİ ELİT bünyesinde özel ders veren eğitmenlerimiz Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde eğitim almış ( BOĞAZİÇİ-İTÜ-ODTÜ-YTÜ ) Sınavlarda Türkiye Derecesi yapmış eğitmenlerdir. Ayrıca Eğitim Koçluğu noktasında kendini yetiştirmiş, bu alanda özel eğitim almışlardır.

Öğretmenlerimiz her seviyede ve sınıfta ister TEOG özel ders, YGS özel ders, LYS özel ders, ister okula takviye derslerini (sayısal dersleri) Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak anlatabilmektedir. Onlarca lise ve üniversite başarılarına tanık olduğumuz öğrencilerimizin mutlulukları bizleri de ayrıca mutlu etmektedir. Öğrencinin okul ders çıkışına uygun, ister bayan ister bay, hafta içi-hafta sonu bire bir eğitim programları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Başarı referanslı yüzden fazla öğrenci eğitimimizin ve güvenilirliğimizin teminatıdır. TED İSTANBUL – KOÇ – AÇI OKULLARI – TERAKKİ – ENKA – HİSAR EĞİTİM VAKFI – IŞIK OKULLARI – ÇEVRE – BAHÇEŞEHİR – İSTEK – DOĞA – MEF – İTÜ EKREM ELGİNKAN – ÜSKÜDAR AMERİKAN – ALMAN LİSESİ- ROBERT KOLEJİ – FRANSIZ LİSELERİ – IRMAK – MARMARA KOLEJİ – KABATAŞ ERKEK – BURÇ – SEZİN – EYÜBOĞLU – BİLFEN – CENT – ALEV – AVRUPA KOLEJİ ve ANADOLU FEN LİSELERİNE yönelik sayısız veli referansı bulunmaktadır.

Ders programı oluşturmak ve bu güvenden istifade etmek için sizleri de Boğaziçi Elit İstanbul özel ders ailesine bekliyoruz…