Bizi tercih eden yüzlerce öğrenci ve velimiz, aldıkları hizmetten büyük memnuniyet duydular! Memnuniyetlerinin bir göstergesi olarak bizlere iletmiş oldukları görüşlerinin bir kısmını bu sayfada listeliyoruz. Özel Ders ve çeşitli kurslar için bizi tercih eden tüm velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz! Önce Öğrenci Görüşlerini ve sonra da Veli Görüşlerini bu sayfada okuyabilirsiniz…

Öğrenci Görüşleri

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Öncelikle Bülent Hoca ilgi ve pozitif yanıyla gerçekten güvenimizi sağladı. Oluşturduğumuz programlarda çok iyi hocalarla güzel çalışmalar yaptık. Özellikle Dil Anlatım ve Edebiyat dersleri için Bülent hocama, Kimya ve Fizik için Gürcan hocama, Matematik için de Serkan Hocama çok teşekkür ederim. Sadece öğretmen değil, her aradığımızda bize güven aşıladıkları için ayrıca teşekkürler.

Ayşe Naz Tatlıcı – ENKA OKULLARI

Serdal Hoca bana öğretmenliğinin yanında ağabeyliğini gösteren, akşamları dersi olmasa bile 10-15 dakika uğrayıp programımı takip eden mükemmel bir insan. Ondan öğreneceğim çok şey var. İki yıldır birlikteyiz. İnşallah güzel şeyler başarırız birlikte. Kendisine çok güveniyorum. Herkese tavsiye ederim.

Kerem TOPBAŞ – İTÜ GELİŞTİRME VAKFI OKULLARI

Ali Hoca’nın yaklaşımı, sabırla benimle ilgilenmesi başlangıçta çok tuhafıma gitse de çok memnun olduğum bir hareketti. Hem ödevlendirme çalışmalarıyla sürekli kontrol ediyor, hem de beni motive ediyordu. Dersin hakkını veren ender insanlardan. Arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Yahya Özel – ENKA OKULLARI

Bu tavsiye mektubunu Gürcan Hocam için yazıyorum. Güleryüzlü ve işini iyi takip eden biri. Benim sürekli ezberleyerek yaptığım şeyleri kolay pratik yöntemlerle çözmemi ve Matematik dersinin mantığını anlamamı sağladı. Kısa zamanda bu kadar gelişme göstereceğimi bilmiyordum. Ailem ve ben kendisine çok teşekkür ederiz.

Oğuzhan Gündüz – NİŞANTAŞI IŞIK

İki yıldır Anıl Hocamla birlikteyiz. Sayesinde sistemli bir çalışma alışkanlığı kazandık. Önceleri ders programı oluşturmada ve yöntemler konusunda sıkıntı yaşıyorduk. Kardeşim ve ben Anıl Hocamın da tecrübesi ve tavsiyeleri, pratik çözüm metodlarıyla buna alıştık. Kendilerine ve bizi tanıştırdığınız için siz Bülent Hoca’ma teşekkür ederim.

Merve-Deniz ASLAN – MEF OKULLARI

Kimya, Geometri ve Fizik konusunda çalıştığım 3 hocam da gerçekten çok güleryüzlü ve tecrübeli öğretmenlerdi. Abi gibi yaklaşmaları ve kendilerindeki o özgüveni derslerimden aldığım yüksek notlar neticesinde ben de inanın hissetmeye başladım. Tabi Dil Anlatım ve Edebiyat’ın duayeni Bülent Hoca’mı da anlatmadan geçemeyeceğim. Seviliyorsunuz hocam. Emeğinize sağlık.

Ömer Tatlıcı – ENKA OKULLARI

Serdal hocamla yaptigimiz dersler verimli gectigi gibi bir o kadar da eglenceli geciyor. Fizik, mat ve kimyada elinden geldigince yardim edip, sorular hakkinda ufak tüyolar veriyor. Ama bana en buyuk yardimi test cozmem konusunda beni motive etmesiydi. Kisaca gayet iyi bir ogretmen ve eğitim koçu. Herkese tavsiye ederim.

Öğrenci: Eren Erenoglu – Üsküdar Amerikan Koleji

Serdal hocamla ders çalışma ötesinde bir dost gibi bir arkadaş gibiyizdir. Bunun yanında teorik yönde bana inanılmaz desteği ve katkısı olmuştur. Kendisiyle yaptığımız derslerde kendimi güvende hissediyorum. Okul derslerindeki ilerlemem ve yazılı notlarım oldukça iyi duruma geldi. Teşekkür ederim katkılarından dolayı.

Öğrenci: Bora Çakmak – AÇI Okulları 10. sınıf

Serdal öğretmen sadece bir matematik öğretmeni veya geometri öğretmeni değil aynı zamanda bir hayat öğretmenidir. Sizin hayata olan bakış açınızı geliştirir, dersleri sevmeniz için ondan iyisi yoktur. Motive etmede de oldukça iyidir kendisi… Bir öğrencinin başarılı olması için onunla birlikte birkaç saat çalışması aynı zaman da konuşması yeterlidir. Bağımlılık yaratır ama yararlıdır. Zor bulunan türden bir insandır. Alanında başarılı olduğunu bana ve benim gibi birçok öğrenciye ve velilerine kanıtlamıştır. Çalışkan, sevgi dolu, 7/24 açık, yardımsever, zeki, yararlı bir öğretmendir. Hem bir abi hem bir arkadaş hem de bir öğretmendir. Üzüm üzüme baka baka kararır cümlesini bize öğrettikleri, bize olan inancı ve desteği ile tersine çevirmiştir. Benim gibi 9. sınıfta matematikten kalmayı ucuz atlatan bir öğrenciyi 10. sınıfta(Özel ders almaya başladım) sınıf 1.si yapmıştır. Öz güvenimi, matematik ve geometri sevgimi, geliştirmemi sağlamıştır. Pazar olsa da Serdal hocayla ders yapsak diyebilirsiniz. Şaşırmayın, bunlar normaldir. Zamanla geçer desem yalan olur. Her dersi iple çekeceksiniz…

Öğrenci: Yiğit Kocadağ ( Ted İstanbul Koleji 11. Sınıf )

Matematiği sevmek… Bu ders çok eğlenceli geçiyor. Matematikle ilgili özgüvenimi kazandım. Artık Matematiği daha kolay anlayabiliyorum. Matematiği zor bulmuyorum. Problemleri daha kolay çözüp dersten zevk alabiliyorum. Serdal öğretmenimi çok seviyorum ve çalışmayı çok seviyorum. Benim zor kelimemi ortadan kaldırdı. Artik zor demiyorum yaptıklarımdan zevk alıyorum eğleniyorum beni mutlu ediyor. Yaptıkça da açılıyorum yapasım geliyor. Serdal hocama çok teşekkür ederim emekleri için ve bana verdiği bu özgüven için.

Öğrenci: Defne Caren ( Eyüboğlu Koleji 6. sınıf )

Selamlar ben ayberk aykin. Serdal hocamla ve Murat hocamla bu sene tanistim ve busene birlikte calismaya basladik , ikisi de birbirinden harika insanlardir ve basarilidirlar. Derslere bu sene baslamamiza ragmen baya bir yol aldık, okulum zor olsa bile basari kazanabildim ikisi sayesinde. Derslerimize gelirsek .. Ben bu kadar zevkli ders calistigimi hatirlamiyorum, hem hocaniz oluyolar hem de ağabeyiniz ve bu yüzden derslere sıkıca sarılıyorsunuz; bu da kendinize ve onlara güven kazandırıyor. Bülent hocamın tavsiyelerini ve rehberliğini de es geçmeyeyim. Hepsine teşekkürler…

Ayberk Aykın – Eyüboğlu Koleji

LYS Fen sınavı için Serdal Hoca’dan günde 2’şer saat olmak üzere 2 hafta ders aldım. Beraber tüm lise son fiziğini bitirdik ve ne dershanede ne okulda bu kadar ayrıntılı ve bu kadar kalıcı bir şekilde işledim. Elimizdeki kısıtlı malzemeyle bile bana şaşırtıcı derecede bilimsel ama bir o kadar anlamlı ıspatlar yaptı. Bu kadar kısa zamanda bile ezberden ve yüzeysellikten kaçındı. Kendime olan umudumu yitirdiğimde bile beni yüreklendirdi. Yaptığı işe güveni sonsuz çünkü gerçekten çok donanımlı,fenle ilgili herşeye ilginç bir şekilde hakim ve konu anlatımı mükemmel. Daha önce ders aldığım kimse bana bu kadar kısa zamanda bu kadar şey katmamıştır. LYS’de lise son fiziğini tam çıkarmamın kesinlikle ve kesinlikle tek sebebi kendisidir. Eğer ondan ders almış olmasaydım fizikten eksi net çıkarıyordum. Ayrıca son gün bana kimya’nın en uzun konusu olan organik kimyadan takviye yaptı ve sınavda onu da tam çıkardım. Kişilik olarak çok mütevazi ve temiz kalpli bir insandır. Dakiktir ve abartısız 24 saat mesai yapan bir insandır. İstediğiniz zaman onu arayıp kafanıza takılanı sorabilirsiniz. Onun kadar işini seven bir insan daha önce görmedim. Hocama ve Boğaziçi Elit kurucusu Bülent Hoca’ya teşekkür ediyorum.

Lalehan Oktay – TED İSTANBUL KOLEJİ – Sabancı Üniversitesi – Biyomühendislik

Serdal hocayla bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine tanıştık.örneklerle zenginleştirerek yaptığı anlatımlar derslerin çok daha verimli olmasını sağlamıştı.aynı zamanda dersler sıkıcı olmadan eğlenceli şekilde geçiyordu.sadece derslerde değil,ders dışında da telefonla olsun,internet üzerinden olsun ne zaman başım sıkışsa soru sorup cevabını alabiliyordum.bunların dışında da her zaman yaptığı
konuşmalarla motivasyonumun artmasını sağladı.üzerimde çok fazla emeği var,iyi bir üniversiteye girmemde çok katkısı olmuştur.. (Yıldız Teknik Üniversitesi – Matematik Mühendisliği)

Elif Yılmaz – Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi

Ben Sercan Şahin,geçen sene üniversite sınavına hazırlananlardan biriydim.Lise hayatım boyunca matematik dersinden sıkıntı çekmişimdir.Bu sınav senesinde de bu sıkıntı zor matematik dersleriyle büyüdü.Senenin basında yeterli destegi alamadm ama YGS sınavından sonra biraz destek için Ceyhun hocamdan yardım aldım.Gercekten kısa bir sürede,matematigin en zor konularını benim gibi cabuk sıkılan birine zamanın nasıl geçtigini anlamadan anlattı.Soruları yapmayı anlamadımda kendi çözmeden önce bana ipuçları vererek kendim bitirmemde yardımcı oldu,bildigim seyleri görmemi sagladı.Sene basında hedefim olan hukuk faultesine ilk sınavdan sonra girme ümitlerim yok olmusken Ceyhun hoca sayesinde hem ümitlerimi kazandım hem de istedigim Hukuk Fakültesinde su an 1. sınıfta okuyorum.

Sercan Şahin – FMV ERENKÖY IŞIK – ATAŞEHİR

Bu tavsiye mektubunu Matematikten İngilizce özel ders aldığım Serdal Hoca için yazıyorum. Kendisiyle derslerimiz2009-2010 Eğitim yılının 2.döneminde başladı.

Ben Üsküdar American Lisesinde okuduğumdan dolayı dersleri İngilizce görüyorduk.Matematiğin İngilizce kısmında ciddi bir eksiğim vardı.Araştırmalarım sonucu Boğaziçi Elit Özel Ders Merkezi’nde Serdal Beyle tanıştım ve derslere başladık.Kendisiyle tanıştığımız günden beri her zaman pozitif bir bakış açışına sahiptir.Yanı sıra güleryüzlülüğü de benim dersi sıkılmadan dinlememe neden oluyordu.Bütün bunların üstüne kendisinin Matematik bilgisi beni başarıya götürdü ve aldığım bütün notlar 90’ın üzerine çıkmıştı.

Fen(Fizik)de de bu başarıyı yakalamak için dersimizin bir bölümünü buna ayırdık.Aynı aşamalardan geçtikten sonra Fizik Sınavında da iyi bir not olarak sınıfı geçtim.Serdal Beyden ders aldığım için çok memnunum ve bu yıl da devam ediyorum. Size kesinlikle öneririm.

Erdem MERAL – Üsküdar Amerikan Lisesi

Çalıştığı öğrencinin saati saatine ne yaptığını soran .. Yanında olmasa bile her türlü sorusuna yardımcı olan çok ilgili bir hocam .. Anlamadığın konuda istediğin soruyu sorabilirsin asla sıkılmaz .. Öğrencinin sorununu anında çözebilen .. Sırf ders olarak değil her açıdan size yardımcı olan bir hoca .. Ödevleri yapmama imkanınız yok .. Şahsen tüm gün bilgisayar oynayan ben hiç bir baskı altında kalmadan bilgisayarı bıraktım .. Ödev kontrolü için telefonda sormayla kalmaz gerekirse evine bile gelir .. Annem Serdal hoca ile çalıştığımızdan beri ilk defa istekli ders çalıştığımı fark etti .. Bunun dışında belli bir saatimiz hiç olmadı benim sıkıldığım zamanı ben söylemeden anladı ve gerekli olan şeyi yaptı ( Mola vermek veya dersi ertelemek gibi ) .. Sadece 3,5 ay çalışmamıza rağmen ders nortlarım % 50 arttı .. Ders anlatımı çok eğlenceli .. Ve en küçük başarınızı fark ettiğinde tebrik etmeyi asla unutmaz ..

Doğuş – Kadıköy Moda İ.Ö.O.

Hayat bazen karşımıza zorluklar çıkartır, bizde bazen bu zorluklardan kurtulmak için başkalarından yardım alırız. Bu benimde başıma geldi ve bana yardım eden insan da Serdal Hoca’m oldu. O bana sadece derslerimde yardım etmedi, yaptığım her şeyde elinden geldiği kadar yanımda olmaya çalıştı. Beklide benim gözümde onu özel yapanda bu oldu.

Doğruyu söylemek gerekirse Serdal Hoca diğer özel hocalara göre farklıdır. O bana göre sadece bir hoca değil arkadaştır da. Çünkü o çalıştığı insanı sadece bir öğrenci olarak görmez ona değer verir ve yardım eder konu ne olursa olsun. Ders anlatımı da farklıdır, bence o dersi öğrencisine göre anlatır. İlk başta çalıştı kişiyi anlamaya, onla bir olmaya çalışır, böyle yaptığında karşısındakini daha iyi anlayabileceğini bilir. Ve tabi öğrencinin konuyu anladığı şekilde anlatmaya başlar. Çocuğun öğrenmesi için elinden gelen her şeyi yapar asla pes etmez ama bunları yapa bilmesi için ilk başta çocuktaki ışığı görmesi gerekir. Verdiği bilginin hep taze kalmasını sağlamaya çalışır. Öğrencisinin bir sorusu olduğunda saat kaç olursa olsun ona yardım eder, gerekirse evine bile gider. Öğrencileriyle arasındaki bağlantıyı koparmak istemez ve onları asla yarı yolda bırakmaz. Onların geleceğine önem verir, onlar için en iyisi olması için çabalar. Bazen öğrencinin aklını dağıtıp rahatlaması gerektiğinde bile o orda olur ve onu rahatlatmaya çalışır. Öğrencileriyle iyi vakit geçirmeye çalışır ama kızılması gerektiği zamanda kızılmasını bilir. Ödevlendirmeleri bile hep beyni diri tutmaya yöneliktir ama bazen ödevi fazla kaçırabilir.

Kısacası Serdal Hoca öğrencilerine her türlü veren, iyi kalpli,yardımsever, geleceği düşünen ve önemseyen, sorumluluk sahibi,disiplinli,erken kalkabilen, yoğun, futbolu sevende, PES oyununda beni yenebilecek kadar iyi oynayan ve bol ödev vermeyi seven bir insandır.

Ata Barış ATEŞ – TED İSTANBUL KOLEJİ

Serdal hocam sayesinde ben o hiç sevemediğim matematiği sevdim ve o dersi geçtim. Hayatımda gördügüm en iyi hocalardan. Yine onun sayesinde Sayısal(MF) bölümü seçerek geleceğimi belirledim. Her şey için sağol serdal hocam…

Berke HANEFİ – TED İSTANBUL KOLEJİ

Tanışmamız SBS sınavından 2 ay önce oldu. Ama durum ne olursa olsun ben sizinle tanıştığım için çok mutlu ve çok şanslıyım. Derslerimi ilerletmem de çok yardımcı oldunuz,bana yardımda bulundunuz. Sizin cana yakın haliniz bana bir öğretmenden ziyade bir arkadaş gibi yaklaştınız. Ailemde sizi çok sevdi. Ümit ediyoruz ki bu sene sizin önemli bilgilerinizden daha fazla yararlanacağım. Size kendim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.

Görkem ZENGİN – Şişli Terakki Vakfı İ.Ö.O.

Dersi anlamamda çok yardımcı ve ben dersi anlamasam bile bana hep bir sabırla anlatıyor.Ve benim ders çalışmam için motive ediyor ve bana hep iyi bir moral veriyor. Derslerim kötü gittiği zaman beni uyarıyor.

Buket Küçükkaraca – Rotary anadolu lisesi

Lise eğitim hayatım da bana yaptığı katkılardan dolayı öncelikle hocama teşekkür ederim. Ders esnasında bana yaklaşımı ve ders anlatım tekniklerini yerinde ve zamanında kullanmasını şimdi daha iyi anlıyorum. Şu an Samsungda yüksek lisans yapıyorum ve verdiği hayat eğitimi hala eğitimimdeki karşılaştığım sıkıntılarımı çözmemi kolaylaştırıyor. Bize bu fırsatı sunan Boğaziçi Elit Özel Ders Merkezi’ne teşekkür eder, herkese tavsiyelerimi sunarım.

Alper Gül – GALATASARAY LİSESİ

Orta okul ve lise hayatımda bana yaptığı olumlu etki anlatılamaz. Ders gelişimim ve sosyal yaşamdaki koçluk eğitimi hiçbir yerde bulamıyacağım eğitimlerdir.Yazılılarımdaki düzenli artış ve bulunduğum noktada kalmamda en büyük payı hocama borçluyum. onun yerinde ödüllendirme ve yerinde cezalandırması sayesnide ailemde bu durumdan mutlu ve güvenli. yeri geldiğinde sinemaya da benimle gelir ama yeri geldiğinde gece boyu bir konu için saatlerce benimle uğraşır. Teşekkür eder ve tavsiye ederim.

İrem Dündar – Tarabya İstek Vakfı Okulları

Serdal Hocadan geometri dersleri aldım. Dersi cok iyi anlatan bir hoca ve notlarımın kısa sürede yukselmesini sağladı. Geometride pek çok teknikleri ondan öğrendim diyebilirim. Yaklaşımı, ödev takibi, sürekli başarı için zorlayıcı ama gerçekten mükemmel bir hoca.

Onur Alp Yağcıoglu – TED İSTANBUL KOLEJİ

Veli Görüşleri

Biraz içine kapanık olan kızımın Anıl Hoca’nın güleryüzlülüğü ve ona güven aşılaması ile derslerindeki performansının artışı beni çok sevindirdi. Düzenli bir çalışma programı kızımın Matematik fobisini aşmasını sağladı. Destekleri için ve her fırsatta ilgi alaka gösterdiği için Anıl Hoca’ya teşekkür eder, çevremdeki insanlara da özellikle tavsiye ederim.

Veli: Oya Selen – Açı Okulları İÖO

Çok yol gösterici,eğitici,olumlu yönde etkileyen bir ders olduğunu düşünüyorum. Oldukça verimli bir ders geçtiğini ve düzenli çalışmasında yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Veli: Cavidan Küçükaraca – Rotary Anadolu Lisesi
(Öğrenci: Buket Küçükkaraca)

Serdal Hoca ile bir seneye yakındır oğlum Doruk Cankur’a matematik ve fen derslerinde destek oluyor. Güler yüzlü, disiplinli, işini çok sıkı takip eden birisi. Oğlumun eksikliklerini fark ettirecek açık uçlu sorularla öğrenmesini sağlayıp, test ve ödevlerle pekiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bazen abi, bazen arkadaş, bazende disiplin ve otorite örneği oluyor. Sözleşilen saatte derse gelip, akşamları telefon ile kontrol ediyor. Sınav zamanları gece geç vakitlerde bile olsa uğramaya çalışarak güven aşılıyor. Destekleri için çok teşekkürler. Bülent Bey ve ekibine bize Serdal Beyi tanıştırdığı için ayrıca teşekkür ediyor ve geri dönüşlerle de ciddi, işini takip eden bir kurum olduğu izlemini veriyor.

Veli: Nurçin Cankur – TED İSTANBUL KOLEJİ

(Öğrenci: Doruk Cankur )

Oglumuza ders çalıştırmanın haricinde bir abi gibi bir koç gibi yaklasim gosterip onun da bizim de sevgimizi kazandı.Onun sayesinde Berke’de gelişmeler gördük.Bundan da cok mutluyuz.Tesekkurler Serdal hoca. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca her isteğimizde desteğini esirgemeyen Bülent Hoca’ya da teşekkürler…

Veli: Yeşim Hanefi – TED İSTANBUL KOLEJİ

(Öğrenci: Berke Hanefi)

Geçen yıl TED Koleji lise 3 öğrencisi olan oğlumuz Onur Alp in derslerine yardım amaçlı destek aldığımızHocamız son derece saygılı,derslere hakim, çocuklarla ilişkileri çok iyi olan bir eğitim koçudur. Kendisiyle tanışmaktan ve oğlumuzu çalıştırmasından mutluluk duyduk. Onurun aldığı başarılı notlarda bizim doğru bir tercih yaptığımızın kanıtı oldu. Bülent Bey’in işini gerçekten profesyonel yaptığına şahit oldum. Boğaziçi Elit grubuna başta Bülent Bey ve Serdal Bey’e teşekkürlerimi sunarız…

Şebnem Güneş Yağcıoğlu – İlker Yağcıoğlu – TED İSTANBUL KOLEJİ
(Öğrenci: Onur Alp Yağcıoğlu)

Serdal bey ile bir yıldır çalışıyoruz. Çalışmalarımız çok verimli sonuç verici ve zevkli geçiyor.Çocuklar ile iletişimin iyi olması ve onların pisikolojisinden anlaması beni ayrıca mutlu ediyor. Asla saate bakmaması ayrıca memnun edici bir durum. satranç bilmeside oğlumla boş vakitlerinde oynaması çok önemli. Beni güvenilir bir insanla tanıştırdığınız için teşekkür ederim Bülent Bey.

ARZU ALP – BEŞİKTAŞ AÇI OKULLARI

Ben önce bulent hoca ile tanıştım ve gercekten iyi bir hoca olduguna inandım. Ben insan kaynakları müdürü olduğum için zor seçen biriyimdir. Bülent Hoca’nın beni ikna etmesine, çalışmalarına, sözlerine hayran kaldım. Turancan’la Türkçe derslerini yapıyorlar ve dersi severek ve isteyerek yaptığını, ders notlarındaki yüksekliğin Turancan’a güven aşıladığını hissettim. Edebi cümleleri ve rehberlik noktasındaki çalışmaları bizde ailece güven bıraktı. Sonrasında sizinle tanıştığımda aklımda “hoca ve sadece ders” fikri vardı. Ancak kısa sürede aşağıdaki izlenimlerim oldu: Dersleri Turhancanin öğrenmesi gayet güzel, güncel olarak hepsine geçiş oluyor ve esnek calisilabiliyor.Ancak daha güzel olanı hayat,dersler,sınavlar, arkadaslar,SBS gibi konularda yönlendirme yapılması. Üstelik ben mukemmeliyetci bir kisiyimdir ve herkesin görüşüne güvenmem. Serdal hocaya ise biz ailece saygi duyuyoruz ve güveniyoruz.Turhancanin sonuçta bir cocuk. Bir ailenin birisine böylece güvenmesi çok özel bir duygu. Herkesle yakalanamayacak birsey. Dolayisyla bilgiye ve kişiliğe Guven olduğu için bu sonuc çıktı. Ayrıca mesutta çok titizdir. O da aynı görüşler içerisinde.Ayrıca turhancanda serdal hocayla eglenerek ders yapıyor. Yani bilgi icinde ders alırdı ama bir çeşit abi kazandığı için çok zevk aliyor ve güveniyor.Bu da bizi çok mutlu ediyor.Ayrıca kişiliğinin pozitifligini de çok önemsiyorum. Evimize gelen bir kisinin pozitiflik getirmesini seviyorum.Sonuçta biz hem egitim hem diğer bahsettigim yönlerden çok memnunuz. Serdalı ailemize yakın bir kisi olarak görüyoruz.

Veli: Yasemin ALPARSLAN – Vehbi Koç Vakfı İ.Ö.O

Öğrenci: Turhancan Ertem

MERHABALAR, Bogaziçielitle geçen yıl oradan gelen bir sms sayesinde tanıştım. Oglum 6.sınıftı.Dersane istemediği için sene sonuna doğru derslerine takviye olması ve düşen matematik fen notlarını yükseltmesi için özel ders almasını uygun gördük. Tabiki SBS de çok önemliydi. Boğaziçielitten gelen Sezgin hocamızla ilk dersten çok güzel bir iletişim kurdular.Haftada 2 saat toplam 1,5 aylık bir çalışmayla hem notları yükseldi hemde SBS de fen ve matematilk sorularının tümünü doğru yanıtladı.Sezgin hocamızdan çok memnun kaldık.Bu senede başladık derslere. Ayrıca Bülent hoca sürekli bizimle irtibattaydı memnuniyetimizle ilgili olarak. Geçen seneki başarımızın bu senede devam edeceğini umuyorum.

Veli : Server EĞİLMEZ – KADIKÖY ÇEVRE KOLEJİ

Merhaba. Biz özellikle Bülent Hocadan çok faydalandık. Disiplinli, anlayışlı, prensip sahibi, yaptığı işi önemseyen bir öğretmen kendileri… Küçük kızım için de ders almayı düşünüyoruz Boğaziçi Elit’ten. Kızım Çamlıca Bilfen Koleji 7. sınıfta idi. Bu sene sadece 1 matematik yanlışı ile SBS sınavını atlattık. Eğitim Koçluğu noktasındaki çalışmaları kızım Eylül’ün başarısında bence büyük etken oldu. Hepsinin emeğine sağlık. Tavsiyelerimi sunarım.


Öğrenci: Eylül Dönmez – Çamlıca Bilfen Koleji 7
Veli: Mücella Dönmez

Boğaziçi Elit’le bir veli sayesinde 2009-2010 da tanıştım. Alper Hoca oğlum Emir’e matematik dersinde yardımcı oluyor. Alper Hoca dersi sabırla ve çocuğun anlayacağı şekilde anlatıyor. Ders çalışması için öğrenciyi motive etmesini, ayrıca oğluma abi gibi davranmasını çok beğeniyorum. Verdiği ödevleri takip etmesi de çok iyi. Alper Hoca’ya teşekkür ediyor ve tavsiyelerimi sunuyorum.

Veli: Nevin Kazgant Öğrenci:Emir Kazgant Şişli Terakki İ.Ö.O

Fen öğretmeni Gözde Hanım yaklaşık 2 aydır oğlum Emir Arıan Pour’a ders veriyor. Güler yüzlü, disiplinli, işini iyi takip eden, sorumluluk sahibi bir öğretmen. Gözde Hanım sayesinde Oğlum Emir2de Fen dersi ile ilgili çok olumlu gelişmeler gördüm. Gözde Hoca’mıza ve ayrıca her an yanımızda olan Bülent Hoca’ya eğitim koçluğu noktasındaki çalışmalarından, ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.

Veli: Feryal Arıan Pour
Öğrenci: Emir Arıan Pour – Eyüboğlu Koleji 8. sınıf

5. Sınıf öğrencisi kızımın Türkçe dersinde gecen yıl zorluk çekmesi nedeniyle Bülent Hoca tarafından önerilen Ayhan öğretmenimizle özel derslere başladık. Ayhan hocamız son derece sabırlı, çocuğumla aynı lisanı konuşabilen, konusuna vakıf, iş disiplini olan iyi bir öğretmen. Bu sene de derslere devam etmekteyiz. Ayhan hocamıza ve Bülent Hocamıza teşekkür ederiz.

Öğrenci: AYLİN SAVANA OFLAS – KOÇ İÖO 7. Sınıf
Veli: Özlem OFLAS

Biz Tem Avrupa Konutlarında oturuyoruz. Oğlum Emre 6.sınıf öğrencisi. Oğlumun matematik dersi iyi olmakla birlikte, derse karşı isteksiz ve hep korkarak yaklaşıyordu. Bu nedenle de özellikle test sınavlarında başarısı istediğim gibi değildi. Bu dönemin başında Matematik dersi için Boğaziçi Elit’ten Bülent Hoca’ya başvurdum. Oğlum CEYHUN HOCA’dan ders almaya başladı. Ceyhun Hoca daha ilk derste oğlumun Matematiğe bakışını değiştirdi. Güler yüzü ve oğluma arkadaşça davranışı ile ona Matematik’ten korkmamayı aksine problem çözmekten keyif alabilmesini sağladı. Sık sık onu telefonla arayarak ilgi ve motivasyonunu artırdı. Oğlum şu anda okul Matematik dersinde gayet iyi hatta ileri düzeyde ve en güzeli, ben söylemeden her gün keyifle Matematik testi çözüyor. Teşekkürler CEYHUN HOCA.

Öğrenci: EMRE KILINÇ – TEM AVRUPA KONUTLARI TOKİ İÖO 7. Sınıf
Veli: AYNUR KILINÇ

Bir arkadaşımızın referansıyla başladığımız ve birkaç senedir yürüttüğümüz etüd çalışmaları, Boğaziçi Elit’in öğrenciye uygun öğretmen bulması, titiz ve düzenli çalışması sayesinde çocuklarımın başarılarına olumlu katkı sağladı ve sağlamaya da devam ediyor. İçten teşekkürlerimizi sunarız.

Veli: Sibel VEZİROĞLU
Öğrenciler: Semih Veziroğlu – TED KOLEJİ 11.Sınıf & Saba Veziroğlu – TED KOLEJİ 9.Sınıf

Telefonuma gelen bir sms ile tanıştık. Fransızca Fizik ve Matematik dersi için yardımcı olan Roni Hocam efendi kişiliği ile oğluma çok iyi ağabeylik yaptı aynı zamanda. Ders notlarının yükselmesi ile sitemizde oturan 4 öğrenciyle daha çalışmaya başladı. Bu sene 3. Yılımız ve kendisinden çok memnunuz. Teşekkürler.

Veli: Başak Y. – Saint Pulcherie

Kızım Asena için ilköğretimde Mat ve Fen dersleri için yardımcı olan Boğaziçi Elit öğretmenlerinden memnun olduğum için bu sene başladığı İtalyan Lisesi için İtalyanca derslere devam ediyoruz. Bülent Bey’e ilgisinden ve pratikliğinden dolayı teşekkür ederim.

Veli: Demet ÇELİK – İtalyan Lisesi

Ben ve oğlum Cem gecen senenin sonunda Mehmet hocayla tanıştık ve çok memnun kaldık.Cem bu sene 7.sınıf oldu ve dersler ağırlaştı .Oyuzden okullar açılır açılmaz Mehmet hocayla tekrar başladık.İyi bir sene daha gecirecegimize inanıyorum.Teşekkürler Mehmet hoca.

Veli: Göşenay Hanım – Hisar Eğitim Vakfı İÖO

ÖSS konusunda öğretmen araştırması yaparken önceki yıllarda kızına ders aldırdığı Boğaziçi Elit’ten Bülent Hoca ile görüştüm. Kendisine çok teşekkür ederim. Gönderdiği öğretmen gerçekten çok pratik bir şekilde formulleri ezberlemesine ve kullanmasına yardımcı oldu. Şu an kızım İTÜ Mimarlık’ta okuyor. Arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim çok iyi bir öğretmendir. Gürcan Bey’e ve Serkan Bey’e
teşekkürler.

Veli: Ezgi Yılmaz – Saint Joseph Lisesi