Çok yol gösterici,eğitici,olumlu yönde etkileyen bir ders olduğunu düşünüyorum. Oldukça verimli bir ders geçtiğini ve düzenli çalışmasında yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Veli Cavidan Küçükaraca – Rotary Anadolu Lisesi
(Öğrenci: Buket Küçükkaraca)

Serdal Hoca ile bir seneye yakındır oğlum Doruk Cankur’a matematik ve fen derslerinde destek oluyor. Güler yüzlü, disiplinli, işini çok sıkı takip eden birisi. Oğlumun eksikliklerini fark ettirecek açık uçlu sorularla öğrenmesini sağlayıp, test ve ödevlerle pekiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bazen abi, bazen arkadaş, bazende disiplin ve otorite örneği oluyor. Sözleşilen saatte derse gelip, akşamları telefon ile kontrol ediyor. Sınav zamanları gece geç vakitlerde bile olsa uğramaya çalışarak güven aşılıyor. Destekleri için çok teşekkürler. Bülent Bey ve ekibine bize Serdal Beyi tanıştırdığı için ayrıca teşekkür ediyor ve geri dönüşlerle de ciddi, işini takip eden bir kurum olduğu izlemini veriyor.

Veli Nurçin Cankur – TED İSTANBUL KOLEJİ

(Öğrenci: Doruk Cankur )

Oglumuza ders çalıştırmanın haricinde bir abi gibi bir koç gibi yaklasim gosterip onun da bizim de sevgimizi kazandı.Onun sayesinde Berke’de gelişmeler gördük.Bundan da cok mutluyuz.Tesekkurler Serdal hoca. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca her isteğimizde desteğini esirgemeyen Bülent Hoca’ya da teşekkürler…

Veli Yeşim Hanefi – TED İSTANBUL KOLEJİ

(Öğrenci: Berke Hanefi)

Geçen yıl TED Koleji lise 3 öğrencisi olan oğlumuz Onur Alp in derslerine yardım amaçlı destek aldığımızHocamız son derece saygılı,derslere hakim, çocuklarla ilişkileri çok iyi olan bir eğitim koçudur. Kendisiyle tanışmaktan ve oğlumuzu çalıştırmasından mutluluk duyduk. Onurun aldığı başarılı notlarda bizim doğru bir tercih yaptığımızın kanıtı oldu. Bülent Bey’in işini gerçekten profesyonel yaptığına şahit oldum. Boğaziçi Elit grubuna başta Bülent Bey ve Serdal Bey’e teşekkürlerimi sunarız…

Şebnem Güneş Yağcıoğlu – İlker Yağcıoğlu – TED İSTANBUL KOLEJİ
(Öğrenci: Onur Alp Yağcıoğlu)

Serdal bey ile bir yıldır çalışıyoruz. Çalışmalarımız çok verimli sonuç verici ve zevkli geçiyor.Çocuklar ile iletişimin iyi olması ve onların pisikolojisinden anlaması beni ayrıca mutlu ediyor. Asla saate bakmaması ayrıca memnun edici bir durum. satranç bilmeside oğlumla boş vakitlerinde oynaması çok önemli. Beni güvenilir bir insanla tanıştırdığınız için teşekkür ederim Bülent Bey.

ARZU ALP – BEŞİKTAŞ AÇI OKULLARI

Serdal Bey ile kısa önce tanışmamıza rağmen oğlum Aral ile uyumlu bir ders takviyesini gerçekleştirdiler.Öncelikle Serdal Bey’in Özel ders verme konunusundaki tecrübesi ve problemi tespit edip ve çözüm yollarını sunma başarısını takdir etmemek imkansız,belirttiğim gibi kısa sürede performans yükselmesini gözledim.Uyarıları daha ciddiyetle uygulanabilseydi varolan başarının daha yüksek olması kaçınılmazdı:özellikle özel ders konusunda sadace öğretici değil,motivasyon ve psikolojik desteğinde verilmesinin gerekliliğine inanmaktayım.Serdal Bey ve Aral arasında arkadaşça bir dialog da kuruldu.Özetle biz ailecek Serdal Bey’e emeklerinden dolayı özellikle sbs sınavının öncesi sabah evimize gelme jestine de çok teşekkür ederiz.Eğitim merkeziniz hakkında zaman kısalığından dolayı çok fazla bilgim olmasa da tecrübelerinizden ve kalifiye öğretmen tercihlerinizin sizi mutlak başarıya götürmesini dilerim.Sizin başarılarınız öğrencilerinizin başarısı olarak size geri dönecektir.Bu görüş paylaşma fırsatı için de Serdal Bey ve Bilge Bülent Bey’e teşekkür ederim.

Veli: Gamze Pikdöken – Acıbadem İstek (%100 burslu)
Öğrenci: Aral Pikdöken

Ben önce bulent hoca ile tanıştım ve gercekten iyi bir hoca olduguna inandım. Ben insan kaynakları müdürü olduğum için zor seçen biriyimdir. Bülent Hoca’nın beni ikna etmesine, çalışmalarına, sözlerine hayran kaldım. Turancan’la Türkçe derslerini yapıyorlar ve dersi severek ve isteyerek yaptığını, ders notlarındaki yüksekliğin Turancan’a güven aşıladığını hissettim. Edebi cümleleri ve rehberlik noktasındaki çalışmaları bizde ailece güven bıraktı. Sonrasında sizinle tanıştığımda aklımda “hoca ve sadece ders” fikri vardı. Ancak kısa sürede aşağıdaki izlenimlerim oldu: Dersleri Turhancanin öğrenmesi gayet güzel, güncel olarak hepsine geçiş oluyor ve esnek calisilabiliyor.Ancak daha güzel olanı hayat,dersler,sınavlar, arkadaslar,SBS gibi konularda yönlendirme yapılması. Üstelik ben mukemmeliyetci bir kisiyimdir ve herkesin görüşüne güvenmem. Serdal hocaya ise biz ailece saygi duyuyoruz ve güveniyoruz.Turhancanin sonuçta bir cocuk. Bir ailenin birisine böylece güvenmesi çok özel bir duygu. Herkesle yakalanamayacak birsey. Dolayisyla bilgiye ve kişiliğe Guven olduğu için bu sonuc çıktı. Ayrıca mesutta çok titizdir. O da aynı görüşler içerisinde.Ayrıca turhancanda serdal hocayla eglenerek ders yapıyor. Yani bilgi icinde ders alırdı ama bir çeşit abi kazandığı için çok zevk aliyor ve güveniyor.Bu da bizi çok mutlu ediyor.Ayrıca kişiliğinin pozitifligini de çok önemsiyorum. Evimize gelen bir kisinin pozitiflik getirmesini seviyorum.Sonuçta biz hem egitim hem diğer bahsettigim yönlerden çok memnunuz. Serdalı ailemize yakın bir kisi olarak görüyoruz.

Veli: Yasemin ALPARSLAN – Vehbi Koç Vakfı İ.Ö.O

Öğrenci: Turhancan Ertem

MERHABALAR, Bogaziçielitle geçen yıl oradan gelen bir sms sayesinde tanıştım. Oglum 6.sınıftı.Dersane istemediği için sene sonuna doğru derslerine takviye olması ve düşen matematik fen notlarını yükseltmesi için özel ders almasını uygun gördük. Tabiki SBS de çok önemliydi. Boğaziçielitten gelen Sezgin hocamızla ilk dersten çok güzel bir iletişim kurdular.Haftada 2 saat toplam 1,5 aylık bir çalışmayla hem notları yükseldi hemde SBS de fen ve matematilk sorularının tümünü doğru yanıtladı.Sezgin hocamızdan çok memnun kaldık.Bu senede başladık derslere. Ayrıca Bülent hoca sürekli bizimle irtibattaydı memnuniyetimizle ilgili olarak. Geçen seneki başarımızın bu senede devam edeceğini umuyorum.

Veli : Server EĞİLMEZ – KADIKÖY ÇEVRE KOLEJİ

Merhaba. Biz özellikle Bülent Hocadan çok faydalandık. Disiplinli, anlayışlı, prensip sahibi, yaptığı işi önemseyen bir öğretmen kendileri… Küçük kızım için de ders almayı düşünüyoruz Boğaziçi Elit’ten. Kızım Çamlıca Bilfen Koleji 7. sınıfta idi. Bu sene sadece 1 matematik yanlışı ile SBS sınavını atlattık. Eğitim Koçluğu noktasındaki çalışmaları kızım Eylül’ün başarısında bence büyük etken oldu. Hepsinin emeğine sağlık. Tavsiyelerimi sunarım.


Öğrenci: Eylül Dönmez – Çamlıca Bilfen Koleji 7
Veli: Mücella Dönmez

Boğaziçi Elit’le bir veli sayesinde 2009-2010 da tanıştım. Alper Hoca oğlum Emir’e matematik dersinde yardımcı oluyor. Alper Hoca dersi sabırla ve çocuğun anlayacağı şekilde anlatıyor. Ders çalışması için öğrenciyi motive etmesini, ayrıca oğluma abi gibi davranmasını çok beğeniyorum. Verdiği ödevleri takip etmesi de çok iyi. Alper Hoca’ya teşekkür ediyor ve tavsiyelerimi sunuyorum.

Veli: Nevin Kazgant Öğrenci:Emir Kazgant Şişli Terakki İ.Ö.O

Fen öğretmeni Gözde Hanım yaklaşık 2 aydır oğlum Emir Arıan Pour’a ders veriyor. Güler yüzlü, disiplinli, işini iyi takip eden, sorumluluk sahibi bir öğretmen. Gözde Hanım sayesinde Oğlum Emir2de Fen dersi ile ilgili çok olumlu gelişmeler gördüm. Gözde Hoca’mıza ve ayrıca her an yanımızda olan Bülent Hoca’ya eğitim koçluğu noktasındaki çalışmalarından, ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.

Veli: Feryal Arıan Pour
Öğrenci: Emir Arıan Pour – Eyüboğlu Koleji 8. sınıf