Boğaziçi Mezunu, tecrübeli bay-bayan öğretmenler eşliğinde derslerimiz;

 • Yabancı dilde eğitim veren özel okulların sayısal derslerinin İngilizce – Almanca – Fransızca – İtalyanca anlatımı
 •  (Bu okul öğrenci ve velilerine yönelik sayısız başarı referansı)
 • İlköğretim, ortaöğretim, lise takviye dersleri
 • LGS (TEOG)- TYT – YKS sınavlarına hazırlık
 • Yabancı dil sınavları
 • Özel okul giriş sınavları
 • Yurtdışı özel okul sınavları
 • İB / SAT/ AP / ACT dersleri
 • TOEFL / İELTS / YDS /
 • Speaking özel ders
 • Üniversite alan dersleri
 • İngilizce üniversite hazırlık atlama ve proje çalışmaları

noktalarında özel ders almak istiyorsanız Boğaziçi Elit doğru adres!

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

Özel ders denildiğinde akla ilk olarak derslerinde zayıf olan öğrenciler gelmektedir. Ancak bu düşünce oldukça yanlıştır. Özel ders, gerekli hallerde bir ders veya konu hakkında öğrenciye destek olmak ile ilgilidir. İstanbul özel ders ile öğrenci kendini eksik hissettiği dersi hakkında ilerleme kaydedebilir ve sınavlardaki başarısını arttırabilir. Derslerdeki başarıları orta derecede olan öğrenciler ile çok iyi olan öğrencilerin de özel ders almaları onların yararına olacaktır. Her öğrenci kalabalık sınıf ortamlarında gerekli başarıyı gösteremez. Bazı öğrenciler özel ilgi ile başarılı olabilmektedir. Birçok öğrenci matematik dersine tepki ile yaklaşmaktadır. Oysa gerekli ilgi ve özen gösterildiği takdirde her öğrenci matematik dersinde başarılı olabilir.

derslerimiz

Derslerimiz

Matematik özel derslerimiz öğrencinin korkularının üstesinden gelmesini sağlayarak derslerinde başarılı olmasını sağlar. Esasında her öğrenci sözel veya sayısal dersleri anlayabilecek kapasiteye sahiptir. Ancak gerek eğitim öğretim sistemimizin öğrencilere dayattıkları, gerekse öğrenci ile öğretmenin uyumsuzluğu ön plana geçerek öğrencinin derslerden yeterli verimi alamamasına sebep olur ve öğrencinin eğitim hayatını baltalar. Boğaziçi elit eğitim kurumu bu gibi problemlerde öğrencinin yanında olarak, onun eğitim hayatını düzene sokar ve gelecekte olmak istediği birey olabilmesi için olabilecek bütün destekleri öğrenciye ve veliye sağlar. Veliler, Boğaziçi Elit Eğitim Kurumlarının sunduğu İstanbul Özel Ders konusunda içlerini ferah tutabilirler. Çocuklarının eğitiminde en büyük katkıyı sağlayacak olan bu dersler sayesinde gözlerinde fazlasıyla büyüyen sınavlar da kolaylıkla alt edilecek birer engel haline gelecektir.

İstanbul özel ders sayesinde öğrenciler okuldaki eğitim hayatlarını da düzene sokarak derslerinde başarılı hale geleceklerdir. Unutulmamalıdır ki sınavlardaki puanların yanı sıra öğrencinin okul hayatındaki başarısı da tercih edeceği okul için oldukça önemli olacaktır. Okul puanı günümüzde oldukça önemli hale gelmiştir. İyi bir puan ve ortalama ile öğrenci sınav puanına destek olabilir ve istediği okulu tercih edebilir hale gelir. Tüm alanlarda özel ders seçeneği ile öğrencinizi destekleyebilirsiniz. Alanlarında başarılı eğitimcilerin önderliğinde eğitim hayatı yönlendirilen öğrenciler, hiçbir destek almadan yola devam eden öğrencilerden daha başarılı olurlar. İyi bir eğitimci yalnızca dersler de değil sosyal hayatında da öğrencisini destekleyecektir.

 

One thought on “Derslerimiz

 1. Asım Erverdi dedi ki:

  İngilizce

  1. admin dedi ki:

   Detaylı bilgi için 05055006299 dan Bülent hocayı arayabilirsiniz efendim selamlar saygilar

Comments are closed.