ingilizce eğitimi

İngilizce eğitimi sayesinde yabancı dil öğrenmek zor değil. Eskiden daha çok iş hayatında kişileri ön plana çıkaran bir statü olması sebebi ile dil bilmek büyük bir avantaj sağlıyordu. Ancak günümüz dünyasında hemen hemen her alanda İngilizceye ihtiyaç duyulması ve kişilerin kendini iş hayatına alıştırması adına çok daha küçük yaşlardan itibaren eğitim sistemi için İngilizce eğitimleri verilebilmektedir. Dil öğrenimi kişiden kişiye bağlı olarak değişebilen bir çalışma olmaktadır. Kimileri bu alan olan yatkınlığı sebebi ile kısa sürede dilin inceliklerine hakim olurken kimilerinin ise bu konuda ingilizce özel ders alması gerekmektedir. Özel dersler sayesinde yoğun çalışmalar yapılarak eksikler kısa sürede kapatılmakta ve öğrenciler hem okul hayatlarındaki İngilizce derslerinde hem de belli seviyelerde yapılan genel katılıma açık sınavlarda başarılı olabilmektedir.

İngilizce Eğitimi

Boğaziçi Elit İngilizce eğitimi olarak bizler en donanımlı öğretmenlerle İngilizce özel dersler alabilme olanağı sunuyoruz. Öğrencilerle birebir çalışma yoluna sahip olması ile daha çok dikkat çeken bu eğitimler sırasında öğrenciler çok daha etkili bir şekilde öğrenmeyi gerçekleştirebilmektedirler. Eğitim hayatının her aşamasında yer alan öğrencilere verilebilen bu dersler aynı zamanda yabancı dil sınavlarına hazırlık aşamasında bulunan kişiler için de verilebilmektedir. İngilizcenin dışında Fransızca ve İtalyanca olarak da farklı derslere yönelik çalışmalar yapılabilmektedir. Tamamı alanında yetkin öğretmen kadromuz sayesinde istanbul özel ders denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biri olmaya devam ediyoruz.

Çocuklarımızın hayatını belirleme de en önemli faktörleri şüphesiz sınavlar oluşturmaktadır. Öğrencilerin birçoğu ise sınav vakti gelene kadar ya bu sınavlardan bihaberdir ya da sınavların hiç gelmeyeceğini düşünerek rahat hareket etmektedir. Ülkemizde sınıfların kalabalık oluşu, öğretmenlerin yetersizliği, öğrencinin dikkat dağınıklığı, nasıl çalışmasını gerektiğini bilmemesi veya tek başına çalışamaması gibi pek çok sebepten dolayı eğitimler eksik kalmakta ve başarısızlık kaçınılmaz olmaktadır.

İngilizce Eğitimi İle Ana Dil Gibi İngilizce Öğrenmek Mümkün

Yabancı dil eğitimi ülkemiz açısından İngilizce eğitimi kadar çok fazla önemsenmese de İngilizce eğitimi yabancı dil testlerinin de yer almasıyla birlikte büyük önem kazanmıştır. Öğrencilerin birçoğu ilerleyen yaşlarda yabancı dil ile karşılaştığından derse tam olarak adapte olamamakta ve sınava yönelik dil eğitimini iyi bir şekilde tamamlayamamaktadır. Boğaziçi elit eğitim kurumu olarak öğrencilerimize sınava yönelik yabancı dil eğitimi vermekte, sınavda çıkmayacak konular üzerinde durmayarak öğrencilerin kafasını karıştırmanın ve vaktini boşa harcamanın önüne geçmekteyiz.