ingilizce özel dersİngilizce özel ders eğitimi almak için formu doldurunuz.

İngilizce, global dünyanın etkinliğini ve değerini hiçbir zaman kaybetmeyecek olan dillerinden birisidir. Lisan bilmek, iş hayatı konusunda özellikle farklı insanlar tanımak ve aranan kişi olmak açısından önemlidir. İngilizce bilmek, her zaman için büyük bir avantaj olabileceği gibi aynı zamanda iş hayatı konusunda da kafanızda soru işaretleri olmaması için en önemli etkenlerden birisi olacak. İngilizce özel ders Boğaziçi Elit ile çok kolay.

İngilizce Özel Ders Boğaziçi Elit

Yabancı dil sayesinde birçok farklı büyük ya da orta ölçekli şirketlerde iş bulabiliyor ve kariyer yapabiliyorsunuz. Toplumumuzda özellikle son birkaç sene içerisinde İngilizce özel eğitimi alarak bu anlamda çok daha iyi bir seviyeye gelmiş insanların sayısında da büyük bir artış söz konusu.

İngilizce, öğrenmesi son derece kolay ve biraz çaba ile pratik bir şekilde kavranabilecek yabancı dillerden birisidir. Kısa bir zaman içerisinde İngilizce öğrenebilmek için birçok farklı eğitim metodu söz konusu. Bu metodlar, profesyonel eğitmenler eşliğinde uygulandığı zaman kendi ana diliniz gibi İngilizce konuşmak artık bir hayal olmayacak. Sizler de ana diliniz gibi İngilizce konuşmak istemez misiniz?

ingilizce özel ders

Boğaziçi Elit İngilizce Özel Ders ile Kolay Eğitim

Ülkemizde ki birçok farklı eğitim kurumuna nazaran Boğaziçi Elit, lisan öğrenmek isteyen tüm insanlara değer veriyor ve bu anlamda özel ders imkanı sunuyor. Birebir özel ders ya da grup eğitimlerinde kullanılan farklı eğitim metodları sayesinde çok kısa bir süre içerisinde İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay ve hızlı olduğunu deneyim edinerek öğreneceksiniz. İngilizce özel ders ile profesyonel olursunuz. İstanbul özel ders ile kolay eğitim.

Deneyimli eğitici kadrosu sayesinde sektörün önde gelen İngilizce özel ders kurumlarından birisi olan Boğaziçi Elit, CALLAN METHOD ve FACE TO FACE eğitim sistemi sayesinde kolay ve uygun fiyatlar ile İngilizce öğrenmek isteyen tüm insanlara bu anlamda destek veriyor. Türk ve yabancı öğretmen kadrosu sayesinde her yaştan insana pratik ve kolay anlaşılabilir bir şekilde eğitim sunan Boğaziçi Elit, eğitim sonrası konuşma oranlarında en başarılı eğitim kurumları içerisinde yer alarak bu anlamda herkesin güvenini kazanmıştır.

İngilizce Özel Ders Fayfaları

Birçok farklı İngilizce özel ders programı sayesinde kolay bir şekilde yabancı dil öğrenmek isteyen herkese imkan tanıyan Boğaziçi Elit’in programı şu şekilde;

 1. İngilizce Bireysel Özel Ders
 2. İngilizce Grup Grup Ders
 3. Sınavlara Yönelik İngilizce
 4. Okula Takviye İngilizce
 5. Şirketlere Özel Business İngilizce
 6. İş Adamlarına Yönelik Mesleki İngilizce
 7. Ev Hanımlarına Özen İngilizce
 8. Tatil Programlarına Özel Pratik İngilizce
 9. Konuşma ve Yazma, Gramer İngilizcesi

gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her anlamda özel yabancı dil eğitimi alabilme imkanı sunuyor. Bu sayede ihtiyacınız olduğu kadar İngilizce öğrenebiliyor ve kafanızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulabiliyorsunuz.

Yabancı Dil Eğitiminde Esas Amaç Pratik Öğretmektir

Yabancı dil eğitimi verirken her zaman için pratik ve anlaşılır bir şekilde eğitim vermek son derece önemlidir. Kitleye göre herkesin anlayabileceği şekilde yabancı dil eğitimleri verdiğimiz zaman anlaşılabilirlik ve öğrenim zamanından yana çok büyük gelişme sağlıyoruz. Bu da Boğaziçi Elit eğitim kurumunun yabancı dil konusunda ki uzmanlığını ortaya koyuyor.

Türk ve yabancı hocalarımız sayesinde uygulamalı eğitim mantığını benimsiyor ve sizleri en hızlı şekilde yabancı dil öğrenmeye davet ediyoruz.

One thought on “İngilizce Özel Ders

 1. Zeynep dedi ki:

  Pratik tatil ingilizcesi ile ilgileniyorum

 2. Lütfü Eyüboğlu dedi ki:

  Merhaba,
  46 yaşımdayım, intermediate başlangıç seviyesinde olduğumu düşünüyorum, çalıştığım firmada kariyerimi yükseltmek için İngilizce dilimi geliştirmek istiyorum, konuyla ilgili uygulamalarınız ve fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorum.

Comments are closed.