İstanbul Özel Ders Kampı

İstanbul özel ders kampı ile iyi bir birikime sahip olmak mümkündür.

Yaz tatili öğrenciler tarafından oldukça sevilse de aslında öğrencilerin eğitim süreçlerini sekteye uğratan bir dönemdir. Öğrencilerin eğitim yılı boyunca edindiği bilgiler yaz tatilinin başlaması ile unutulmaya başlanıyor ve öğrenci bilmesi gereken temel bilgilerden bir veya birkaçını yeni döneme geçmeden unutmuş oluyor. Boğaziçi Elit İstanbul Özel Ders Kampı sayesinde öğrenci eğitim hayatı boyunca bilgi sahibi olması gereken konuları unutmayacak böylece gelecek seneye daha iyi hazırlanacaktır. Boğaziçi Elit Eğitim Kurumları ile birlikte çocuğun bu kamplara katılması onun eğitim ve gelişimi açısından destekleyici olacak ve bilgilerini pekiştirerek temel eğitim bilgilerinin zihninde kalıcı yer edinmesini sağlayacaktır.

İstanbul Özel Ders Yaz Kampı

İstanbul özel ders kampı alan öğrenciler genellikle eğitim kamplarına katılmayı da tercih etmektedirler. Veliler özel derslerde verilen eğitimin çocuklarının gelişimi açısından ne denli önemli olduğunu kolaylıkla fark edebilmekteler. Öğrencinin derslere olan katılımı ve notlarındaki yükseliş bunun en önemli kanıtlarından biridir. Çocuğunuzun özel derslerle sağladığı başarının devamını onu eğitim kampına göndererek devam ettirebilirsiniz. Özel ders alarak kış boyunca tüm derslerde başarıyı yakalayan bir öğrenci yaz kampına giderek bu başarısını katlayacaktır. Bazı öğrencilerin velileri ve öğrenci bu kampa çekinerek yaklaşmaktadır. Öğrenci bütün bir yaz tatilini ders çalışarak geçirmek istemediğinden kampa gitmek istemeyecektir. Oysa bu kamplar öğrenciyi sosyal hayattan izole etmeyecek şekilde programlanmaktadır. Veliler de olası bir yaz tatili programı halinde öğrencinin derslerinin aksayacağından korkmaktalar. Ancak belirttiğimiz gibi tüm alanlarda özel ders alan öğrenciler için hazırlanan eğitim programı öğrencinin ve ailenin hareket alanının kısıtlamayacak şekilde hazırlanmaktadır.

İstanbul Özel Ders Eğitim Koçluğu

Boğaziçi elit eğitim koçluğu öğrencinin başarısını artırmayı hedefler. Bu nedenle tüm yıl boyunca İstanbul özel ders kampı tüm semtlere özel ders uygulamalarının yanında yaz kampı düzenleyerek, öğrencinin başarısını katlayacaktır. Öğrenci yaz kampı sırasında okulda ve özel derslerde öğrendiği bilgileri tazeler. Öğrencinin yaz tatili süresinde öğrendiği derslerin unutması engellenerek, derslerden uzaklaşmaması sağlanır. Yaz tatilinde eğitim kamplarına katılan öğrenciler okula daha kolay adapte olacaklardır. Öğrencilerin aldıkları eğitim kendi kapasitelerine uygun bir biçimde hazırlanmaktadır. Aynı zamanda istediği takdirde her derste başarılı olacağını fark eden öğrencinin kapasitesi hızla artmakta ve kendine olan özgüveni yerine gelmektedir. Hazırlanan derslerin içerikleri öğrencinin dikkat dağınıklığına müsaade etmeyecek yetkinlikte hazırlanmaktadır. Öğretmenlerimiz öğrencinin öğrenme metoduna uygun bir ders tekniği ile dersleri öğrenci için sevilir hale getirmektedirler.