istanbul özel ders

Eğitim ve öğrenim konusunda çocukların bazı sorunları olabilmektedir. Bu sorunlardan bazıları okulun sevilmemesi, belirli derslerin sevilmemesi veya okulda arkadaşlar ve öğretmenler ile yaşanan sorunlar olabilmektedir. Bu sorunların yaşanması durumunda aileler özel ders almak konusunda yardım alabilmektedir. Özellikle yabancı dil için ingilizce özel ders alımları yapılabilmektedir. Yabancı dil dersleri okulda tam olarak öğrenilmesi zor olan dersler olmaktadır. Sadece sınavlarda başarılı olmak için değil ileriki dönemlerde de kullanılması açısından oldukça önemli olmaktadır. Hayatın birçok alanında ve özellikle gelecekteki kariyer planlamasında oldukça önemli olacak yabancı dil eğitimlerini erken yaşlarda doğru bir şekilde almaları oldukça önemli olmaktadır.

İstanbul Özel Ders

Aileler çocuklarına özel ders aldırmak istediklerinde bünyesinde geniş bir öğretmen kadrosu bulunan Boğaziçi Elit İstanbul Özel Ders Merkezi ile iletişime geçebilirler. Burada alanında uzman olan ve okudukları okullarda başarılı olmuş birçok öğretmen bulunmaktadır. Eğitim konusunda bilgili ve teknik kullanabilen öğretmenler ile birçok alanda çocuğunuzun ders almasını sağlayabilirsiniz. Özel alınması çocukların başarısız olduğu ve sorunlar yaşadığı derslerde başarılı olmasını da sağlamaktadır. Bir rehberlik hizmeti ile sunulacak özel derslerde çocukların başarı yakalaması ve kendine güven kazanması sağlanabilmektedir. Bu dersler içinde matematik özel ders alımları da çok tercih edilmektedir. Birçok çocuğa ağır gelen ve sevemedikleri bu dersi sevdirmek ve başarılı olmalarını sağlamak özel dersler ile mümkün olmaktadır.

LYS sınavında lise 2,3 ve 4. Sınıf müfredatından sorular sorulmakta olup öğrencilerin bu yıllardaki bilgileri test edilmektedir. Öğrencilerin büyük bir kısmı ise ya son sınıfta çalışmaya başlamakta ve geçmiş yıllardaki konuları bilmemekte ya da geçmiş yıllarda da çalışmış olmasına rağmen bu konuları unutmaktadır. Liselerde ise son sene yalnızca 4. Sınıf müfredatı işlenmekte, geriye dönük bir çalışma gerçekleştirilmemektedir. Boğaziçi elit eğitim kurumu olarak çocukların eksik kaldığı konuları tespit ederek bu konularda özel dersler vermekte, çocukların bildiği konuları tekrar tekrar anlatarak zaman kaybı yaşamanın önüne geçmekteyiz.

Özel Ders

Boğaziçi elit eğitim kurumu olarak çocuklarımızın her zaman yanında olmak ve bu başarısızlığın yerini büyük başarılarla doldurmak her daim en büyük hedefimizdir. Belirttiğimiz sebeplerle öğrencilerin iyi bir üniversite kazanması ve meslek hayatına atılması için YGS’den özel ders almak hayati öneme sahiptir. Özellikle eşit ağırlık öğrencileri; fizik, biyoloji ve kimya derslerini 9. Sınıftan sonra ilerleyen yıllarda görmediğinden bu dersleri unutmakta ve bu testlerden puan alamamaktadır.