Adınız

Yaşınız

Epostanız

Cep Telefonu

Branşınız

Hangi Üniversite mezunusunuz?

Yüksek lisans üniversite adı

Doktora üniversite adı

Çalıştığınız kurum

Verebileceğiniz Dersler

Oturduğunuz semt

Ders verebileceğiniz semtler

Ders seviyeleri ve sınıfları

Araç durumu

Ücret Talebi (90 dk. karşılığı)

Özel ders için ayırabileceğiniz günler ve saat dilimi

Mesajınız

Öğretmen Başvurusu

YGS sınavı yaklaştıkça öğrenciler panik olmaya başlıyorlar. Bunun en büyük sebebi sınava yeterince hazırlanamadıklarını düşünmeleridir. Boğaziçi Elit bünyesinde çalışmak için öğretmen başvurusu yapabilirsiniz. Bu düşüncelerinde pek de haksız sayılmazlar. Dershanelerin kapanması öğrencilerin sınava hazırlık süresinde yalnız kalmalarına sebep oluyor. Okulda sınava hazırlanmak için yeterli eğitimi alamayan öğrenciler sınav yaklaşırken farklı yöntemlere başvurmak durumundalar. Bunlardan biri de YGS yaz kampı. Öğrenci sınav öncesindeki yaz tatilini bu kurslara katılım sağlayarak değerlendiğinde geleceğine büyük bir yatırım yapmış oluyor. YGS yükseköğretime geçebilmek için öğrencinin katılım sağlayacağı ilk sınav. Bu sınavdan alacağı puan ile ikinci aşamaya geçebilecek ve istediği okulu seçmek için tercihte bulunabilecek. Boğaziçi Elit aynı zamanda TEOG hızlandırma yaz kampı ve İngilizce Speaking yaz kampı eğitimleri de vermektedir.

İstanbul özel ders merkezi Boğaziçi Elit öğrenciyi sınava hazırlıyor. Aynı zamanda da öğrenciye stresi ile başa çıkmanın yöntemlerini de öğretiyor. Sınavlar sırasında öğrencileri etkileyen dış etkenlerin yanı sıra bir de iç etken bulunmakta; stres. Stres öğrencinin muhakeme yeteneğini ve bilgisine olan güvenini azaltarak paniklemesine sebep oluyor. Çok iyi hazırlanmış öğrenciler bile stres dolayısı ile sınavlardan sıfır puan ile ayrılabiliyorlar. Bu nedenle öğrencinizin iyi bir stres yönetimi desteği aldığından emin olmalısınız. Boğaziçi Elit Eğitim Kurumu hem teknik açıdan öğrencinizi destekler hem de ona sınava giden yolda psikolojik destek sağlar. Evinizin konforunda özel ders ile yaz kampına girebilirsiniz.

Boğaziçi Elit Öğretmen Başvuru Sayfası

Yaz kursları sırasında öğretmenlerin sağladığı faydalardan biri de öğrencinin sınav yöntemini öğrenmesini sağlamaktır. Tüm alanlarda yaz kampı ile sınava hazırlanan öğrenci alanında uzman öğretmenlerden test teknikleri hakkında bilgi alacak, okuduğunu anlamayı öğrenecek ve başarı yolunda bir adım daha ileriye gidecektir. Öğretmen başvurusu velilerin gözünü korkutmayacak kadar düşük maliyetlidir. Her bütçeye uygun olarak planlanabilmektedir. Öğrencinin ve velisinin zamanını en iyi şekilde değerlendirerek ders programları hazırlanır ve öğrencinin katılımı sağlanır. Öğrenciye sınava hazırlanırken aynı zamanda sosyal hayatına devam etmesi için de alan yaratılır. Evet, sınav önemlidir, ancak sınavlara iyi hazırlanan öğrenciler hayattan izole olan öğrenciler değildir. Hem sosyal hayatını hem de eğitim hayatını dengeli tutabilen öğrenciler bu sınavda başarılı olacaklardır. Sınavlarda başarılı olması istenen öğrencilerin aileleri ve öğretmenleri bu konuda bireye her türlü desteği sağlamalıdır. İngilizce yaz kampı ile sınav sonrası iş yaşamında faydalı olacak bir çalışmayı da çocuğunuz için sağlayabilirsiniz.