BOĞAZİÇİ ELİT bünyesinde özel ders veren eğitmenlerimiz Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde eğitim almış (BOĞAZİÇİ-İTÜ-ODTÜ-YTÜ) Sınavlarda Türkiye Derecesi yapmış eğitmenlerdir. Ayrıca Eğitim Koçluğu noktasında kendini yetiştirmiş, bu alanda özel eğitim almışlardır. Öğretmenlerimiz her seviyede ve sınıfta ister LGS özel ders, YKS özel ders, TYT özel ders, ister okula takviye derslerini (sayısal dersleri) Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak anlatabilmektedir. Onlarca lise ve üniversite başarılarına tanık olduğumuz öğrencilerimizin mutlulukları bizleri de ayrıca mutlu etmektedir. Öğrencinin okul ders çıkışına uygun, ister bayan ister bay, hafta içi-hafta sonu bire bir eğitim programları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Öğretmenlerimiz özel ders konusunda uzmandırlar.

Başarı referanslı yüzden fazla öğrenci eğitimimizin ve güvenilirliğimizin teminatıdır. TED İSTANBUL – KOÇ – AÇI OKULLARI – TERAKKİ – ENKA – HİSAR EĞİTİM VAKFI – IŞIK OKULLARI – ÇEVRE – BAHÇEŞEHİR – İSTEK – DOĞA – MEF – İTÜ EKREM ELGİNKAN – ÜSKÜDAR AMERİKAN – ALMAN LİSESİ- ROBERT KOLEJİ – FRANSIZ LİSELERİ – IRMAK – MARMARA KOLEJİ – KABATAŞ ERKEK – BURÇ – SEZİN – EYÜBOĞLU – BİLFEN – CENT – ALEV – AVRUPA KOLEJİ ve ANADOLU FEN LİSELERİNE yönelik sayısız veli referansı bulunmaktadır.

Ders programı oluşturmak ve bu güvenden istifade etmek için sizleri de Boğaziçi Elit İstanbul özel ders ailesine bekliyoruz… Öğretmenlerimiz işinin en iyilerindendir.

Boğaziçi Elit Eğitim Kurumu bünyesinde eğitim alan öğrenciler sınavlara hazırlanırken emin ellere emanet edilmiş olduklarının bilincindedirler. İlköğretim yaz kampı programları ile ilk dersten itibaren okul eğitimi ile olan farkları açıkça gören öğrenci derslere katılmak için istekli hale gelmektedir. YKS’ye hazırlık öğrencileri en çok düşündüren konulardan biridir. Çünkü öğrenciler YKS’yi kendi değerlerini ölçecek bir sınav olarak düşünmektedirler. Oysa bu sınav ile öğrenci yalnızca eğitimine devam edeceği okulu seçeceğinin bilincinde olmalıdır. YKS tek seferlik bir sınav değildir.

Öğrenciler başarısız oldukları ilk sınavdan sonra  Yaz Kampı ile bir süre daha sınava hazırlık yapabilirler. Kurslarda yapılan çalışmalar bilgilerin taze kalması ve güncelliğini koruması açısından oldukça önemlidir. Yalnızca evde ders çalışarak sınavlara hazırlanmanın yeterli olmayacağının bilincinde olunmalıdır. Yaz kurslarına katılan öğrenciler sosyal bir ortamda ders çalışmanın keyfini çok kolay fark edeceklerdir. Bu kurslar ev ortamında olduğu gibi öğrencinin bir müddet sonra ders çalışmaktan vazgeçmesini de engelleyecektir. Aynı zamanda Boğaziçi Elit tüm yaş grubu öğrencilere ve yetişkinlere Türk ve Yabancı öğretmenler eşliğinde speaking yaz kampı programları sunmaktadır.