Kayıt Formu

Önemli: Gönder butonuna bir kere tıkladıktan sonra mailiniz eğitim danışmanlarımıza ulaşacaktır. En kısa zamanda sizleri arayacağız. İyi çalışmalar.

Özel Ders Başvurusu Sayfası

Özel ders başvurusu yaparak Boğaziçi Elit öğretmenlerinden özel ders alabilirsiniz. Birçok derste yetersizlik hisseden öğrenci olduğu gibi Türkçe dersinde de desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler bulunmaktadır. Başlangıçta oldukça kolay gelen bu ders işin içerisine gramer ve okuduğunu anlama gerekliliği girdiğinde zorlaşmaktadır. Genellikle matematik derslerinde başarılı olan öğrenciler Türkçe derslerinde yeterli başarıyı gösterememekteler. Özel ders başvurusu programları çerçevesinde çocuğunuzun bu dersteki eksiklerini tamamlayabilirsiniz. İnsan beyninin sağ ve sol loblara ayrıldığı, sayısal ve sözel bilgilerinde bu bölümler tarafından ayrı ayrı işletildiği bilinmektedir. Dil bilgisi ve duygusal yönetim ile ilgilenen sağ lob kullanımı kişide az olduğu takdirde bu öğrenciler Türkçe ile iyi ilişkiler kuramamaktadır. İlköğretim yaz kampı programları ilköğretim çağındaki tüm çocuklara evinde özel ders imkanı sunulmaktadır.

Öğrenciler girdikleri sınavlarda uzun paragraf soruları ve kişiyi zihnen yoran anlam soruları ile karşılaşmaktalar. Göztepe yaz kampı ile Türkçe dersi almayan öğrenciler için okul ortamında sorulan sınav soruları TEOG, YGS ve LYS sınavlarında sorulan sorulardan zayıf kalmaktadır. Bu sebeple öğrenciler Türkçe’nin kolay bir ders olduğuna ve sınavlarda başarılı olacaklarına inanmaktalar. Oysa Türkçe kolay bir ders olmasına rağmen çok okumayan, anadilinin gerekliliklerini bilmeyen öğrenciler için bu soruların cevaplanması oldukça zor olacaktır.

Özel Ders Başvurusu İçin Formu Doldurunuz

Boğaziçi Elit İstanbul özel ders merkezi programları sayesinde Türkçe ve diğer tüm derslerde çocuğunuzun başarı çıtası yükselecektir. Okullarımızda öğrencilere etkin okuma dersi verilmemektedir. Bu sebeple cümlede anlam gibi kolay zannedilen sorular genellikle öğrenciler tarafından yanlış cevaplanmaktadır. Üzerine bir de sınavlarda test çözmenin inceliklerinin bilinmediğini eklersek, sınav sonuçlarının başarısız olması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Boğaziçi elit eğitim kurumu, tüm alanlarda özel ders vermenin yanı sıra Türkçeyi nasıl kullanacağını öğrencilerine öğreterek dilin incelikleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor. Uzman eğitimciler tarafından Türkçe testlerinin nasıl çözüleceğini öğrenen öğrenciler sınavlarda başarılı oluyorlar. YGS hızlandırma yaz kampı programları öğrencilerinin sınav sırasında karşılaşabileceği bütün soru türleri ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bu bilgi ile sınava giren öğrenciler ne ile karşılaşacaklarını bildikleri için sınava dahi iyi hazırlanıyorlar. Yaz kursları alan öğrenciler sınav stresi ile daha kolay başa çıkabiliyorlar. Aynı zamanda da okul hayatlarındaki başarıları da arttırılıyor. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde sunulan speaking yaz kampı programları ile çocuğunuz dil öğrenerek hayata bir sıfır önde başlayacaktır.