Boğaziçi Elit Özel Ders Merkezi uzman eğitmenleri ile İstanbul‘un değerli öğrencilerine özel ders vererek başarılı birer gelecek inşa etmelerinde yardımcı oluyor. Öğrenciler özel ders almak isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanmış ofisinde eğitmenler tarafından ders alabilirler. Veya mega kent İstanbul’un trafik çilesine katlanmak istemeyen öğrenciler için de Boğaziçi Elit eğitmenleri evde özel ders imkanı sunmaktadır. Bu fırsat kaçmaz.

Kendi alanlarında uzman ve öğrencinin gereksinimlerini iyi biçimde anlayacak becerilere sahip eğitmenlerimiz ile boşa zaman kaybı yaşamadan en iyi ders programı ile sınavlara hazırlık yapılacak. Lise giriş sınavına ve üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrencilere özel olarak hazırlanmış özel ders takvimleri ile en doğru çalışmalar yapılmış olunacak.

 İstanbul Özel Ders Öğrencilere Neler Kazandıracak?

Yabancı dil öğrenmek her geçen gün daha önemli hale gelmektedir. Özellikle İngilizce öğrenmenin artık olmazsa olmazlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Neredeyse bütün şirketler İngilizce bilmeyi ön şart olarak istemektedir. Geriye kalan şirketler ise İngilizceyi mutlak şart olarak sunmuyor olsalar bile İngilizce bilenlere öncelik tanımaktadır. Durum bu şekilde olunca İstanbul özel ders almak şart duruma gelmiştir. İngilizceden özel ders aldığınız takdirde hem İngilizcenizi geliştirirsiniz hem de kendinizi eksik hissettiğiniz noktalar varsa bu noktaları düzeltirsiniz. Ek olarak İngilizce bilmeyen kişiler de özel ders alarak İngilizce öğrenmeye başlayabilirler. Birisi ne kadar erken yaşta İngilizce öğrenmeye başlarsa o kadar hızlı İngilizce öğrenir. Bu yüzden çocuklarınızın İngilizce eğitimine mutlaka dikkat etmeniz gerekir.

Sayısal Derslere Öncelik Tanınmalı

Sayısal dersler öğrenciler için en zor gelen dersler arasındadır. Bu yüzden özel ders alınacağı zaman özellikle sayısal derslere öncelik tanınmalıdır. Matematik özel ders eğitimi çocuklar için en fazla tercih edilen özel dersler arasındadır. Matematik dersinden özel ders aldığınız takdirde matematik konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle büyük bir sınava hazırlanan kişiler üniversite veya lise sınavları gibi mutlaka matematik dersinden özel ders almalıdır. Bu şekilde daha fazla net yapılabilir. Bu tür sınavlarda genellikle okullarda görülen dersler yeterli gelmemektedir. Fakat özel ders aldığınız takdirde eksik kısımlar tamamlanır ve net sayınız artar. Fizik özel ders ise lise öğrencilerinin matematik dersinin yanında tercih etmeleri gereken özel dersler arasındadır.

İstanbul özel ders, özel ders konusunda en fazla araştırma yapılan konular arasında yer alıyor. İstanbul’da özel ders alan öğrencilerin sayısının diğer şehirlere göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en büyük sebebi ise; İstanbul’un nüfus bakımından kalabalık bir şehir olması ve derslerin daha zor olmasıdır. Çünkü özel ders aldıran aileler aldırdıkları derslerin okul derslerinde de yardımcı olmasını isterler. Bu yüzden ders başarısı da önemlidir. Öğrencilerin okullarda kalabalık bir ortamda dersleri tam olarak öğrenemediğini düşünürsek özel ders almak bu konuda neredeye bütün öğrencilere yardımcı olacaktır. Dersteki temelin sağlam olması için özel ders aldıracak olan velilerin erken dönemlerde aldırması daha avantajlı olacaktır.

Özel ders başvurusu yapmak için TIKLAYIN.