Veli Görüşleri

Biraz içine kapanık olan kızımın Anıl Hoca’nın güleryüzlülüğü ve ona güven aşılaması ile derslerindeki performansının artışı beni çok sevindirdi. Düzenli bir çalışma programı kızımın Matematik fobisini aşmasını sağladı. Destekleri için ve her fırsatta ilgi alaka gösterdiği için Anıl Hoca’ya teşekkür eder, çevremdeki insanlara da özellikle tavsiye ederim.

Veli: Oya Selen – Açı Okulları İÖO

Çok yol gösterici,eğitici,olumlu yönde etkileyen bir ders olduğunu düşünüyorum. Oldukça verimli bir ders geçtiğini ve düzenli çalışmasında yardımcı olduğunu düşünüyorum.

Veli: Cavidan Küçükaraca – Rotary Anadolu Lisesi
(Öğrenci: Buket Küçükkaraca)

Serdal Hoca ile bir seneye yakındır oğlum Doruk Cankur’a matematik ve fen derslerinde destek oluyor. Güler yüzlü, disiplinli, işini çok sıkı takip eden birisi. Oğlumun eksikliklerini fark ettirecek açık uçlu sorularla öğrenmesini sağlayıp, test ve ödevlerle pekiştirmek için elinden geleni yapıyor. Bazen abi, bazen arkadaş, bazende disiplin ve otorite örneği oluyor. Sözleşilen saatte derse gelip, akşamları telefon ile kontrol ediyor. Sınav zamanları gece geç vakitlerde bile olsa uğramaya çalışarak güven aşılıyor. Destekleri için çok teşekkürler. Bülent Bey ve ekibine bize Serdal Beyi tanıştırdığı için ayrıca teşekkür ediyor ve geri dönüşlerle de ciddi, işini takip eden bir kurum olduğu izlemini veriyor.

Veli: Nurçin Cankur – TED İSTANBUL KOLEJİ

(Öğrenci: Doruk Cankur )

Oglumuza ders çalıştırmanın haricinde bir abi gibi bir koç gibi yaklasim gosterip onun da bizim de sevgimizi kazandı.Onun sayesinde Berke’de gelişmeler gördük.Bundan da cok mutluyuz.Tesekkurler Serdal hoca. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayrıca her isteğimizde desteğini esirgemeyen Bülent Hoca’ya da teşekkürler…

Veli: Yeşim Hanefi – TED İSTANBUL KOLEJİ

(Öğrenci: Berke Hanefi)

Geçen yıl TED Koleji lise 3 öğrencisi olan oğlumuz Onur Alp in derslerine yardım amaçlı destek aldığımızHocamız son derece saygılı,derslere hakim, çocuklarla ilişkileri çok iyi olan bir eğitim koçudur. Kendisiyle tanışmaktan ve oğlumuzu çalıştırmasından mutluluk duyduk. Onurun aldığı başarılı notlarda bizim doğru bir tercih yaptığımızın kanıtı oldu. Bülent Bey’in işini gerçekten profesyonel yaptığına şahit oldum. Boğaziçi Elit grubuna başta Bülent Bey ve Serdal Bey’e teşekkürlerimi sunarız…

Şebnem Güneş Yağcıoğlu – İlker Yağcıoğlu – TED İSTANBUL KOLEJİ
(Öğrenci: Onur Alp Yağcıoğlu)

Serdal bey ile bir yıldır çalışıyoruz. Çalışmalarımız çok verimli sonuç verici ve zevkli geçiyor.Çocuklar ile iletişimin iyi olması ve onların pisikolojisinden anlaması beni ayrıca mutlu ediyor. Asla saate bakmaması ayrıca memnun edici bir durum. satranç bilmeside oğlumla boş vakitlerinde oynaması çok önemli. Beni güvenilir bir insanla tanıştırdığınız için teşekkür ederim Bülent Bey.

ARZU ALP – BEŞİKTAŞ AÇI OKULLARI

Ben önce bulent hoca ile tanıştım ve gercekten iyi bir hoca olduguna inandım. Ben insan kaynakları müdürü olduğum için zor seçen biriyimdir. Bülent Hoca’nın beni ikna etmesine, çalışmalarına, sözlerine hayran kaldım. Turancan’la Türkçe derslerini yapıyorlar ve dersi severek ve isteyerek yaptığını, ders notlarındaki yüksekliğin Turancan’a güven aşıladığını hissettim. Edebi cümleleri ve rehberlik noktasındaki çalışmaları bizde ailece güven bıraktı. Sonrasında sizinle tanıştığımda aklımda “hoca ve sadece ders” fikri vardı. Ancak kısa sürede aşağıdaki izlenimlerim oldu: Dersleri Turhancanin öğrenmesi gayet güzel, güncel olarak hepsine geçiş oluyor ve esnek calisilabiliyor.Ancak daha güzel olanı hayat,dersler,sınavlar, arkadaslar,SBS gibi konularda yönlendirme yapılması. Üstelik ben mukemmeliyetci bir kisiyimdir ve herkesin görüşüne güvenmem. Serdal hocaya ise biz ailece saygi duyuyoruz ve güveniyoruz.Turhancanin sonuçta bir cocuk. Bir ailenin birisine böylece güvenmesi çok özel bir duygu. Herkesle yakalanamayacak birsey. Dolayisyla bilgiye ve kişiliğe Guven olduğu için bu sonuc çıktı. Ayrıca mesutta çok titizdir. O da aynı görüşler içerisinde.Ayrıca turhancanda serdal hocayla eglenerek ders yapıyor. Yani bilgi icinde ders alırdı ama bir çeşit abi kazandığı için çok zevk aliyor ve güveniyor.Bu da bizi çok mutlu ediyor.Ayrıca kişiliğinin pozitifligini de çok önemsiyorum. Evimize gelen bir kisinin pozitiflik getirmesini seviyorum.Sonuçta biz hem egitim hem diğer bahsettigim yönlerden çok memnunuz. Serdalı ailemize yakın bir kisi olarak görüyoruz.

Veli: Yasemin ALPARSLAN – Vehbi Koç Vakfı İ.Ö.O

Öğrenci: Turhancan Ertem

MERHABALAR, Bogaziçielitle geçen yıl oradan gelen bir sms sayesinde tanıştım. Oglum 6.sınıftı.Dersane istemediği için sene sonuna doğru derslerine takviye olması ve düşen matematik fen notlarını yükseltmesi için özel ders almasını uygun gördük. Tabiki SBS de çok önemliydi. Boğaziçielitten gelen Sezgin hocamızla ilk dersten çok güzel bir iletişim kurdular.Haftada 2 saat toplam 1,5 aylık bir çalışmayla hem notları yükseldi hemde SBS de fen ve matematilk sorularının tümünü doğru yanıtladı.Sezgin hocamızdan çok memnun kaldık.Bu senede başladık derslere. Ayrıca Bülent hoca sürekli bizimle irtibattaydı memnuniyetimizle ilgili olarak. Geçen seneki başarımızın bu senede devam edeceğini umuyorum.

Veli : Server EĞİLMEZ – KADIKÖY ÇEVRE KOLEJİ

Merhaba. Biz özellikle Bülent Hocadan çok faydalandık. Disiplinli, anlayışlı, prensip sahibi, yaptığı işi önemseyen bir öğretmen kendileri… Küçük kızım için de ders almayı düşünüyoruz Boğaziçi Elit’ten. Kızım Çamlıca Bilfen Koleji 7. sınıfta idi. Bu sene sadece 1 matematik yanlışı ile SBS sınavını atlattık. Eğitim Koçluğu noktasındaki çalışmaları kızım Eylül’ün başarısında bence büyük etken oldu. Hepsinin emeğine sağlık. Tavsiyelerimi sunarım.

 

Öğrenci: Eylül Dönmez – Çamlıca Bilfen Koleji 7
Veli: Mücella Dönmez

Boğaziçi Elit’le bir veli sayesinde 2009-2010 da tanıştım. Alper Hoca oğlum Emir’e matematik dersinde yardımcı oluyor. Alper Hoca dersi sabırla ve çocuğun anlayacağı şekilde anlatıyor. Ders çalışması için öğrenciyi motive etmesini, ayrıca oğluma abi gibi davranmasını çok beğeniyorum. Verdiği ödevleri takip etmesi de çok iyi. Alper Hoca’ya teşekkür ediyor ve tavsiyelerimi sunuyorum.

Veli: Nevin Kazgant Öğrenci:Emir Kazgant Şişli Terakki İ.Ö.O

Fen öğretmeni Gözde Hanım yaklaşık 2 aydır oğlum Emir Arıan Pour’a ders veriyor. Güler yüzlü, disiplinli, işini iyi takip eden, sorumluluk sahibi bir öğretmen. Gözde Hanım sayesinde Oğlum Emir2de Fen dersi ile ilgili çok olumlu gelişmeler gördüm. Gözde Hoca’mıza ve ayrıca her an yanımızda olan Bülent Hoca’ya eğitim koçluğu noktasındaki çalışmalarından, ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.

Veli: Feryal Arıan Pour
Öğrenci: Emir Arıan Pour – Eyüboğlu Koleji 8. sınıf

5. Sınıf öğrencisi kızımın Türkçe dersinde gecen yıl zorluk çekmesi nedeniyle Bülent Hoca tarafından önerilen Ayhan öğretmenimizle özel derslere başladık. Ayhan hocamız son derece sabırlı, çocuğumla aynı lisanı konuşabilen, konusuna vakıf, iş disiplini olan iyi bir öğretmen. Bu sene de derslere devam etmekteyiz. Ayhan hocamıza ve Bülent Hocamıza teşekkür ederiz.

Öğrenci: AYLİN SAVANA OFLAS – KOÇ İÖO 7. Sınıf
Veli: Özlem OFLAS

Biz Tem Avrupa Konutlarında oturuyoruz. Oğlum Emre 6.sınıf öğrencisi. Oğlumun matematik dersi iyi olmakla birlikte, derse karşı isteksiz ve hep korkarak yaklaşıyordu. Bu nedenle de özellikle test sınavlarında başarısı istediğim gibi değildi. Bu dönemin başında Matematik dersi için Boğaziçi Elit’ten Bülent Hoca’ya başvurdum. Oğlum CEYHUN HOCA’dan ders almaya başladı. Ceyhun Hoca daha ilk derste oğlumun Matematiğe bakışını değiştirdi. Güler yüzü ve oğluma arkadaşça davranışı ile ona Matematik’ten korkmamayı aksine problem çözmekten keyif alabilmesini sağladı. Sık sık onu telefonla arayarak ilgi ve motivasyonunu artırdı. Oğlum şu anda okul Matematik dersinde gayet iyi hatta ileri düzeyde ve en güzeli, ben söylemeden her gün keyifle Matematik testi çözüyor. Teşekkürler CEYHUN HOCA.

Öğrenci: EMRE KILINÇ – TEM AVRUPA KONUTLARI TOKİ İÖO 7. Sınıf
Veli: AYNUR KILINÇ

Bir arkadaşımızın referansıyla başladığımız ve birkaç senedir yürüttüğümüz etüd çalışmaları, Boğaziçi Elit’in öğrenciye uygun öğretmen bulması, titiz ve düzenli çalışması sayesinde çocuklarımın başarılarına olumlu katkı sağladı ve sağlamaya da devam ediyor. İçten teşekkürlerimizi sunarız.

Veli: Sibel VEZİROĞLU
Öğrenciler: Semih Veziroğlu – TED KOLEJİ 11.Sınıf & Saba Veziroğlu – TED KOLEJİ 9.Sınıf

Telefonuma gelen bir sms ile tanıştık. Fransızca Fizik ve Matematik dersi için yardımcı olan Roni Hocam efendi kişiliği ile oğluma çok iyi ağabeylik yaptı aynı zamanda. Ders notlarının yükselmesi ile sitemizde oturan 4 öğrenciyle daha çalışmaya başladı. Bu sene 3. Yılımız ve kendisinden çok memnunuz. Teşekkürler.

Veli: Başak Y. – Saint Pulcherie

Kızım Asena için ilköğretimde Mat ve Fen dersleri için yardımcı olan Boğaziçi Elit öğretmenlerinden memnun olduğum için bu sene başladığı İtalyan Lisesi için İtalyanca derslere devam ediyoruz. Bülent Bey’e ilgisinden ve pratikliğinden dolayı teşekkür ederim.

Veli: Demet ÇELİK – İtalyan Lisesi

Ben ve oğlum Cem gecen senenin sonunda Mehmet hocayla tanıştık ve çok memnun kaldık.Cem bu sene 7.sınıf oldu ve dersler ağırlaştı .Oyuzden okullar açılır açılmaz Mehmet hocayla tekrar başladık.İyi bir sene daha gecirecegimize inanıyorum.Teşekkürler Mehmet hoca.

Veli: Göşenay Hanım – Hisar Eğitim Vakfı İÖO

ÖSS konusunda öğretmen araştırması yaparken önceki yıllarda kızına ders aldırdığı Boğaziçi Elit’ten Bülent Hoca ile görüştüm. Kendisine çok teşekkür ederim. Gönderdiği öğretmen gerçekten çok pratik bir şekilde formulleri ezberlemesine ve kullanmasına yardımcı oldu. Şu an kızım İTÜ Mimarlık’ta okuyor. Arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim çok iyi bir öğretmendir. Gürcan Bey’e ve Serkan Bey’e
teşekkürler.

Veli: Ezgi Yılmaz – Saint Joseph Lisesi

One thought on “Veli-Öğrenci Referans Videoları

  1. İLKİN GÖZLÜOĞLU DERELİ dedi ki:

    Geçen yıl YKS Hazırlık konusunda Boğaziçi Elit’ten Bülent hoca ile iletişim kurarak kızımız Duygu’ya matematik dersi aldırdık. Rüya hocamızdan Geometri , Nuran hocamızdan da Mat-2 desteği aldık.
    Her iki hocamızın da desteği ile YKS sınavına hazırlıkta çok yol katettik. Üniversite hedefimize ulaştık.
    Hocalarımızın hem ders desteği, hem de sınava hazırlanma motivasyonu konusundaki destekleri mükemmeldi.
    Başta Bülent Hoca olmak üzere; Rüya ve Nuran hocalarımıza kızımızın başarısı konusundaki değerli katkıları için çok teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir