teog özel ders

TEOG Özel Ders

Teog özel ders kursu ile iyi bir lise hayal değil.

Hemen hemen her birkaç seneye bir değişen eğitim sistemi içinde yapılan son köklü değişiklik 2013 yılından itibaren TEOG adı verilen sisteme geçilmesi ile gerçekleştirildi. Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş kelimelerinin ilk harflerinin kısaltmasından oluşan bu puan sistemi öğrencilerin tek bir sınava girerek ölçülmesinin önüne geçilmesinde etkili oldu. Artık öğrenciler hem okul içi derslerindeki başarılara hem de diğer tüm aynı seviyedeki öğrencilerle girdikleri ortak sınavlara göre bir değerlendirilmeye alınıp sıraya koyuluyorlar. Bu sebeple öğrencinin sadece belirli bir dönem derslere çalışmasının yanı sıra devam olarak hazır bulunması gerekmektedir. Bu sebeple Boğaziçi Elit olarak TEOG sınavlarına hazırlıkta zorluk yaşayan, kendini daha da geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik olarak TEOG özel ders alma olanağını sunuyoruz.

Teog Özel Ders İle İyi Bir Geleceğe İlk Adım

TEOG sınav sistemine geçilmeden önce yapılan sınavlarda yer almasına rağmen daha çok bu sınavlarla birlikte öğrenciler arasındaki farkı ortaya çıkarmayı başarmış olan İngilizce dersi için ingilizce özel ders almak bu konuda kendini geliştirmek ve daha iyi hale gelmek isteyen öğrenciler için oldukça faydalı olmaktadır. Birebir verilen dersler sayesinde özellikle yabancı dil eğitimi gibi hassas bir konuda çok daha hızlı bir şekilde ilerlemek mümkün olmaktadır. Öğrencilerin en fazla zorluk çektiği Matematik dersi için de özel dersler verilebiliyor. Her öğrencinin kendi seviyesine uygun şekilde verilen matematik özel ders ile kısa sürede başarıya ulaşmak mümkün olmaktadır.

Teog Özel Ders Kampı

Çocuklarımızın eğitim hayatı gelecek yıllarında ve meslek hayatlarında belirleyici rol oynayan en önemli dönemleridir. 9 ay boyunca okullarda eğitim gören öğrenciler genellikle yaz tatilde bütün öğrendikleri unutmakta ve gelecek yıl sağlam bir temeli olmadan eğitim hayatına devam etmektedir. Yaz tatilinin belirli bir süresinde 9 ay boyunca öğrenilenleri tekrar etmek ve uygulamaya geçirmek, çocukların yıl boyunca öğrendiklerini unutmalarının önüne geçmek ve pekiştirmek açısından büyük öneme sahiptir. İstanbul özel ders eğitim merkezi Boğaziçi Elit TEOG sınavına hazırlanan öğrenciler ile birebir ilgilenmektedir.

Eğitim yaz kampı çocuklarımızın eğitime ara vermemeleri, okul hayatından ve derslerden kopmamaları açısından çok önemlidir. Çocukların bir yıl boyunca öğrendiklerini ve emeklerini bir çırpıda kaybetmemeleri için yaz tatilin de kısa bir süre de olsa eğitime yeniden başlamaları başarı oranını arttırmaktadır. Boğaziçi elit eğitim kurumu olarak yaz tatili boyunca çocuklarımızın eğitimine destek vermek, okulda öğrenemedikleri konulara ağırlık vererek bu konulardaki yetersizlikleri tamamlamak ve öğrendiklerini pekiştirmelerini sağlamak en büyük hedefimizdir.

One thought on “Boğaziçi Elit TEOG Özel Ders

  1. Feyza dedi ki:

    Merhaba, 6. Sınıfa gidecek olan oğluma matematik dersi aldırmak istiyorum. Ücretlerinizi bildirmenizi rica ederim.

    1. admin dedi ki:

      Detaylı bilgi için 05055006299 dan Bülent hocayı arayabilirsiniz efendim.

Comments are closed.