Play

Veli referans videolarımız neden bizleri tercih ettiklerini sizlere gösterecektir. İlköğretim seviyesindeki çocuklar kolay öğrenmekte ve öğrendiklerini kolay unutmaktadır. Bu sebeple yaz tatillerinde ders çalışmayı bırakmamaları çok önemlidir. Özellikle ilköğretim 8. Sınıf öğrencilerini liseye giriş sınavı olan LGS beklediğinden yaz tatillerini iyi değerlendirmeleri, sıkı bir çalışma ile yeni eğitim dönemine başlamaları çok önemlidir. LGS Hızlandırma Yaz Kampı Programları ile eğitim dönemine başlayan çocukların LGS sınavında kayda değer başarılar elde ettikleri gözlemlenmektedir. Yaz tatilinde bir yandan tatil yaparken bir yandan da sınava hazırlanmak isteyen öğrenciler için yaz kampı programları vazgeçilmezdir. Evinizde ÖZEL DERS YAZ KAMPI programlarına katılan çocuklar güzel bir lise kazanmayı ve akabinde iyi bir eğitim hayatını tamamlamayı garantilemektedir. Veli referans videolarımız ile siz de farkı anlayacaksınız.

Veli Referans Videolarımız

İstanbul geneli Yaz Kampı programları LGS, YKS, TYT, İngilizce ve diğer branş derslerini kapsayan kapsamlı bir kamptır. Sınav çalışmalarına bir adım önde başlamak isteyen öğrenciler genellikle yaz kamplarında çalışmaya başlamaktadır. lgs sınavı bilindiği gibi iki aşamadan oluşmaktadır. LGS sınavı yeni eğitim döneminin başlamasından çok kısa bir süre sonra yapıldığından öğrenciler genellikle çalışmaya vakit bulamamaktan ya da öğrendiklerini unutmaktan yakınmaktadır. Bu tarz talihsiz durumların önüne geçmek için yaz kamplarında eğitim görmek çok önemlidir. LGS de İngilizce branşından da sorular sorulduğundan İngilizce dilini de akıcı ve rahat bir şekilde konuşabilmek, anlayabilmek oldukça gereklidir. İstanbul özel ders merkezi Boğaziçi Elit Eğitim Kurumları yabancı ve Türk öğretmenler eşliğinde başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyesine kadar her seviyedeki öğrencilere hitaben dersler vermekte ve öğrencinin sıkılmadan, aktif bir şekilde derse katılımını sağlamayı hedeflemektedir. Speaking Yaz Kampı Programları sonrasında öğrencilerin dil bilgileri ciddi bir seviyede ilerleme kat etmekte, sınavlardan başarılı sonuçlar elde etmeleri kolaylaşmaktadır. Veli referans videolarımız izleyebilirsiniz.

Öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden birinin de Matematik olduğu bilinmektedir. Matematik dersinde başarılı olmanın en kolay yolu ise bol bol soru çözmek, çeşitli soru tiplerine aşina olmak ve zamanı iyi kullanmaktır. İlköğretim Matematik Yaz Kampı Programları ile eğitim alan öğrencilere mümkün olduğunca daha fazla soru tarzları gösterilmekte, öğrencilerin üstün yararı gözetilerek eğitim verilmektedir. Boğaziçi Elit Eğitim Kurumunda öğrenciye özel öğretme metotları uygulanarak her öğrencinin üstün başarısı hedeflenmektedir.