yaz eğitim kampı

Yaz eğitim Kampı Faydaları

Derslerde yetersizlik hisseden öğrenciler bazen tüm derslerde desteğe ihtiyaç duyarken bazen sadece tek bir ders için destek almaya ihtiyaç duyacaktır. Matematik dersinde başarılı olan öğrenciler genelde Türkçe derslerinde zorlanırken, sözel yönü güçlü olan öğrenciler de matematik derslerinde zorlanırlar. Matematik hızlandırılmış yaz kampı çerçevesinde bu dersle ilgili eksikler tamamlanabilir. İlköğretim yaz eğitim kampı çocuğunuzun temelden dersleri eksiksiz biçimde öğrenmesine yardımcı olacaktır. Evde özel ders imkanı sağlayan İstanbul özel ders merkezi Boğaziçi Elit Eğitim kurumları tüm branşlarda çocuğunuzun özel ders almasını sağlayacaktır. Bu sayede matematik ve Türkçe dersleri başta olmak üzere tüm derslerde çocuğunuz ileri seviye eğitim alarak tüm sınavlarda başarılı olacaktır.

Öğrenciler girdikleri sınavlarda uzun paragraf soruları ve kişiyi zihnen yoran anlam soruları ile karşılaşmaktalar. Yaz eğitim kampı ile Türkçe dersi almayan öğrenciler için okul ortamında sorulan sınav soruları LGS, YKS ve YDS sınavlarında sorulan sorulardan zayıf kalmaktadır. Bu sebeple öğrenciler Türkçe’nin kolay bir ders olduğuna ve sınavlarda başarılı olacaklarına inanmaktalar. Oysa Türkçe kolay bir ders olmasına rağmen çok okumayan, anadilinin gerekliliklerini bilmeyen öğrenciler için bu soruların cevaplanması oldukça zor olacaktır. LGS (TEOG) hızlandırma yaz eğitim kampı programları sayesinde Türkçe ve diğer tüm derslerde çocuğunuzun başarı çıtası yükselecektir. Okullarımızda öğrencilere etkin okuma dersi verilmemektedir. Bu sebeple cümlede anlam gibi kolay zannedilen sorular genellikle öğrenciler tarafından yanlış cevaplanmaktadır. Üzerine bir de sınavlarda test çözmenin inceliklerinin bilinmediğini eklersek, sınav sonuçlarının başarısız olması kaçınılmaz hale gelmektedir.

Yaz Eğitim Kampı Nedir?

Boğaziçi elit eğitim kurumu, tüm alanlarda özel ders vermenin yanı sıra Türkçeyi nasıl kullanacağını öğrencilerine öğreterek dilin incelikleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor. Uzman eğitimciler tarafından Türkçe testlerinin nasıl çözüleceğini öğrenen öğrenciler sınavlarda başarılı oluyorlar. YKS hızlandırma yaz eğitim kampı programları öğrencilerinin sınav sırasında karşılaşabileceği bütün soru türleri ile ilgili bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bu bilgi ile sınava giren öğrenciler ne ile karşılaşacaklarını bildikleri için sınava dahi iyi hazırlanıyorlar. Yaz kursları alan öğrenciler sınav stresi ile daha kolay başa çıkabiliyorlar. Aynı zamanda da okul hayatlarındaki başarıları da arttırılıyor. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde sunulan speaking yaz eğitim kampı programları ile çocuğunuz dil öğrenerek hayata bir sıfır önde başlayacaktır.