Çocuklarımızın kaliteli bir eğitim alması hayatlarında başarılı olmaları için çok önemlidir. İyi ve kaliteli eğitim alan öğrenciler sınavları başarıyla tamamlarken, kalitesiz ve eksik eğitim alan veya aldığı eğitimden verim alamayan öğrenciler başarısızlık yaşamaktadır. Boğaziçi elit eğitim kurumu olarak işe çocukların eksiklikleri tespit ederek başlamaktayız. Her öğrencinin eksik olduğu konular farklı olduğu gibi çalışma ve öğrenme yöntemleri de farklılık gösterdiğinden eğitim koçlarımızdan da destek alarak her öğrenciye farklı bir eğitim programı düzenlemekteyiz. Bazı bölümler TEOG, YGS ve LYS ile öğrenci alırken bazı bölümler öğrencileri bunların dışında yetenek sınavlarına sokmakta ve değerlendirmelerini bunun üzerinden yapmaktadır. Eğitim kurumumuzda uzman kadromuzla birlikte yetenek sınavına hazırlık kursu vererek öğrencilerimizi en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktayız. Eğitim koçlarımızla yaptığımız çalışmalar sonucu her öğrenciye ayrı bir çalışma metodu düzenlemekte ve her öğrenciyle birebir ilgilenmekteyiz. İstanbul özel ders alanında uzman kadromuzla hizmet verdiğimiz öğrencilerimiz sınavlar yüksek başarı oranları yakalamaktadır.

Yetenek sınavı kursu alan öğrencilerimizin el becerilerini ve yeteneklerini geliştirmemizin yanı sıra psikolojik açıdan da destek sağlayarak sınav streslerini olabildiğince yok etmeye gayret göstermekteyiz. Öğrencilerin birçoğunun sınavlarda başarısız olma neden bilmemeleri değil, sınavda ve sınav öncesinde stres yaparak bildiklerini unutmalarıdır. Boğaziçi elit eğitim kurumumuzda öncelikli olarak öğrencileri stres ve kaygıdan uzaklaştırmakta, ilerleyen süreçte ise öğrencilerin eksik kaldığı konuları tespit ederek bunlara yönelik çalışmalar yapmaktayız. Özel ders alan öğrencilerimiz yetenek sınavlarında büyük başarılara imza atmıştır. Kurum olarak öğrencilerimizin verim alması yegane amacımızdır. Boğaziçi elit eğitim merkezi olan ders sayılarını arttırarak öğrencilerin sıkılmalarına değil, verimi arttırarak öğrencilerin ders çalışma isteklerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Yetenek sınavına hazırlık eğitimlerimiz boyunca öğrencilerimizin mesleki kariyerlerine odaklanarak girmek istedikleri bölüme yönelik yeteneklerini geliştirmeye ve sınav müfredatı kapsamında çalışmalar yapmaya özen göstermekteyiz. Öğrencilerin sıkılmasına ve dikkatinin dağılmasına neden olan uzun eğitim süreleri yerine birebir ve öğrencinin anlayacağı metodu kullanarak, öğrencinin eksik kaldığı konulara yönelerek eğitim vermekteyiz. Boğaziçi elit eğitim kurumu olarak alanında uzman kadromuz ile her yıl binlerce öğrenciyi sınavlara hazırlamakta ve kariyerlerinde başarılı adımlar atmalarının temellerini inşa etmekteyiz.